Konto internetowe

Jaki wybrać bank dla firmy. Dobre konto firmowe.

Re: Konto internetowe

Postautor: Romad » środa 10 sie 2016, 16:16

Polecam mbank, jak będziesz płacił ZUS z tego konta to zwrócą Ci 50zł
Romad

Postautor: Barry27 » środa 28 wrz 2016, 22:32

Jeżeli chodzi o internetowe konta, to myślę, że naprawdę warto zwrócić uwagę na usługi, jakie oferuje Bank Smart, polecam przejrzeć http://www.banksmart.pl/konta/smart-konto/ . Myślę, że ze względu na to, jak często wszyscy dzisiaj podróżujemy, czy to w celach wypoczynkowych czy zarobkowych, to ogromnym plusem jest konto, które nie będzie sprawiało nam problemów za granicą, jest przystosowane do działania na całym świecie. Dzisiaj mobilność to jedna z największych zalet :)
Barry27

Postautor: knat » wtorek 24 sty 2017, 00:23

moim zdaniem najlepszym kontem internetowym pozostaje mbank. Mówcie co chcecie i może wprowadził opłaty, ale jak ktoś korzysta normalnie z rachunku to moim zdaniem nic nie traci i nic nie płaci. Normalnie korzystam i nie spotkałem się z płatnością za cokolwiek. Wydaje mi się, że to kwestia szukania gdzie za darmo, a te darmowe konta to tylko marnowanie czasu na migrację itp. Ze swojej strony polecam jednak nie zwykłe ekonto a ekonto plus: mbank.pl/indywidualny/konta/konta-osobiste/eKonto-plus/ (specjalnie nie wrzucam jako link, żeby nie było uznane za śmieci i skasowane - zobaczcie sobie jak chcecie przez skopiowanie, albo wpiszcie w google). Wydaje mi się, że to przede wszystkim taka burza w internecie ludzi, którzy mało korzystają z kont. Teraz exodus do nesta (dawnego smart banku) a potem jak wprowadzą 2 złote za konto to co, znowu ucieczka?!
knat

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Banki – konta bankowe