Zestawy branżowy, ktoś ma?

Jaki wybrać bank dla firmy. Dobre konto firmowe.

Zestawy branżowy, ktoś ma?

Postautor: agamal » poniedziałek 13 maja 2013, 01:20

Witam,
Bank PKO BP, oferuje Zestawy branżowe, m.in. Transport i logistyka, cena to 20 zł, a w paczce tez 3 konta pomocnicze. Korzystacie z takich pakietów? Wydaje mi się że to korzystna oferta, ale chce jeszcze poznać Wasze zdanie zanim złożę wniosek.
agamal

Re: Zestawy branżowy, ktoś ma?

Postautor: kinomanka » wtorek 14 maja 2013, 08:57

Z tego co mi mówiła Pani w banku to opłaca się dodatkowo korzystać z zestawu "Transport i Logistyka" płaci się niewiele bo tylko 20zł. Ja posiadam konto biznes sukces i taki zestaw napewno założe bo będzie dobrze pasował do naszej firmy transportowej. Bo mogę otrzymac lepsza oferte na leasing , mieć dowolną liczbę kart debetowych z 3 pomocniczymi rachunkami.Jestem pozytywnie zaskoczona propozycja PKO.
kinomanka

Postautor: kinomanka » wtorek 14 maja 2013, 08:57

Z tego co mi mówiła Pani w banku to opłaca się dodatkowo korzystać z zestawu "Transport i Logistyka" płaci się niewiele bo tylko 20zł. Ja posiadam konto biznes sukces i taki zestaw napewno założe bo będzie dobrze pasował do naszej firmy transportowej. Bo mogę otrzymac lepsza oferte na leasing , mieć dowolną liczbę kart debetowych z 3 pomocniczymi rachunkami.Jestem pozytywnie zaskoczona propozycja PKO.
kinomanka

Postautor: gicior » piątek 28 cze 2013, 23:44

kinomanka pisze:Z tego co mi mówiła Pani w banku to opłaca się dodatkowo korzystać z zestawu "Transport i Logistyka" płaci się niewiele bo tylko 20zł. Ja posiadam konto biznes sukces i taki zestaw napewno założe bo będzie dobrze pasował do naszej firmy transportowej. Bo mogę otrzymac lepsza oferte na leasing , mieć dowolną liczbę kart debetowych z 3 pomocniczymi rachunkami.Jestem pozytywnie zaskoczona propozycja PKO.

na pewno liczy się fakt bezpłatnego wydawania dowolnej liczby kart debetowych. Ciekawa jestem co kryje się pod atrakcyjną ofertą leasingową... może pytałeś i znasz szczegóły?
gicior

Postautor: nowy_30 » sobota 29 cze 2013, 14:26

Ostatnio byłem w banku to proponowano mi ten pakiet, ale nie miałem zbytnio czasu i musiałem już iść, ale Pani dała mi ulotkę o tym i poczytałem ją w domu. Przyznam, że całkiem ciekawie to wygląda. I raczej z tego skorzystam. Koszt niewielki, a jest to całkiem opłacalne. Choć ogólnie ja raczej staram się jak najmniej korzystać z usług bankowych, ponieważ przy dzisiejszej sytuacji na rynku i bezwzględności bankierów wolę stronić od tych klimatów, ale wiadomo czasami trzeba i też nie wszystko jest tam złe, także warto skorzystać z tego pakietu, o którym mówisz ;)
nowy_30

Postautor: nytr56 » piątek 05 lip 2013, 16:03

Ja na stronie PKO przeczytałam o tym zestawie Transport i logistyka i mile jestem zaskoczona ze dla firm przygotowano taki zestaw.Mąż ma firmę transportową więc powiem mu żeby sobie założył ten zestaw. Fajne jest moim zdaniem to ze moze miec 3 pomocnicze rachunki i bedzie mogl z korzystac z dobrej oferty leasingu.
nytr56

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Banki – konta bankowe