Dostęp do konta bankowego PKO BP przez telefon komórkowy

Jaki wybrać bank dla firmy. Dobre konto firmowe.

Dostęp do konta bankowego PKO BP przez telefon komórkowy

Postautor: zet » czwartek 16 cze 2011, 22:58

PKO BP umożliwił swoim klientom dostęp do konta za pośrednictwem telefonu komórkowego. PKO BP chce być uważany za bank innowacyjny, także nie może się wzbraniać przed nowościami technologicznymi. Tym bardziej, jeśli ponadto liczy na wzrost zainteresowania oferta osób młodych, czemu ma służyć, przypomnijmy- kampania reklamowa z udziałem Szymona Majewskiego.
Dostęp do konta przez komórkę to kolejna innowacja. Szefowie PKO BP zapowiadają, że nie jedyna, która wejdzie w życie. Młodzi ludzie nie rozstają się ze swoimi telefonami komórkowymi. Bardzo często dokonują przelewów online, sprawdzają stan konta. Robią to także za pomocą komórki, nie tylko będąc w Sieci.
Żeby skorzystać z możliwości jakie daje bank i wejść do konta przez telefon należy wpisać w przeglądarce adres: http://www.ipko.pl, a następnie zalogować się. Hasła dla systemu bankowości internetowej oraz owej mobilnej są wspólne.
zet

Postautor: Robertoo » poniedziałek 25 mar 2013, 00:02

Mobilne płatności już są uruchomione, możemy płacić bez karty, przy pomocy komórki. Bardzo jestem zadowolony z tej aplikacji, bo w każdej chwili mogę znajomym zwrócić pieniądze jeśli nie mam gotówki. Z wypłacania gotówki z bankomatów i płacenia w terminalach telefonem na pewno nie zrezygnuję :D ;)
Robertoo

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Banki – konta bankowe