Nagroda dla banku PKO

Jaki wybrać bank dla firmy. Dobre konto firmowe.

Nagroda dla banku PKO

Postautor: zet » poniedziałek 27 cze 2011, 17:39

Miesięcznik 'Bank' już po raz 16. sporządził ranking '50 największych banków w Polsce'. Został on utworzony na podstawie danych finansowych banków, które to zostały ocenione przez analityków rynkowych. Zaszczytne pierwsze miejsce zajął PKO BP, który zdobyć także dwa specjalne wyróżnienia: za najbardziej skuteczną akcję kredytową oraz za to, że jest bankiem o największej sile kapitałowej.

Bank ten zakończył ubiegły rok z wysokimi zyskami - sumą bilansową na poziomie 167,2 mld zł, zyskiem netto 3,3 mld zł, wskaźnikiem kosztów do dochodów – 39,9%.

Nagrodę odebrał Jarosław Myjak,który jest Wiceprezesem Zarządu PKO BP odpowiedzialnym za obszar rynku korporacyjnego.

Nie jest to jedyna nagroda, którą w ostatnim czasie może pochwalić się PKO BP. Bank został doceniony także przez 'Rzeczpospolitą' i wyróżniony w dwóch kategoriach: banki komercyjne i domy maklerskie.
zet

Re: Nagroda dla banku PKO

Postautor: agamal » niedziela 17 mar 2013, 12:33

Też słyszałam o wyróżnieniach PKO BP, szczególnie o nagrodzie "Byki i Niedźwiedzie", dot. rynku kapitałowego, jego rozwoju. Bank został "Domem Maklerskim Roku" . Moje zufanie do tego banku znowu urosło :)
agamal

Re: Nagroda dla banku PKO

Postautor: kaska453 » sobota 23 mar 2013, 11:55

Mój bank PKO zdobył cenne nagrody wyróżnienie a Dom Maklerski PKO Banku Polskiego otrzymał nagrodę za najwyższe obroty zrealizowane przez animatora na Catalyst w 2012 roku, przyznawane przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie liderom polskiego rynku kapitałowego.Brawo oby tak dalej:)
kaska453

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Banki – konta bankowe