Oszczędzanie pieniędzy w Polsce

Jaki wybrać bank dla firmy. Dobre konto firmowe.

Re: Oszczędzanie pieniędzy w Polsce

Postautor: Patron » środa 02 paź 2013, 18:11

Niestety to też prawda. Jak ktoś zarabia minimalną krajową to ma problem z utrzymaniem rodziny, a gdzie tu mówić o oszczedzaniu.
Patron

Postautor: jacjec » poniedziałek 20 sty 2014, 20:49

Mnie się nie podoba tylko msaver plus, chodzi o to konto z fi, cały czas jestem tam stratny :/
jacjec

Postautor: karol837 » wtorek 21 sty 2014, 09:08

O dziwo najlepszymi "specjalistami od oszczędzania" są zazwyczaj Ci ludzie, którzy zarabiają najmniej. A to dzięki temu, że żeby związać koniec z końcem musieli nauczyć się oszczędzać.
karol837

Postautor: Joanna.darc » wtorek 16 wrz 2014, 11:34

Większość Polaków nie oszczędza, bo nie ma z czego oszczędzać. Przy średnich zarobkach przeciętny rodak może co najwyżej zaoszczędzić na buty na przyszły sezon. Taka prawda niestety. Gdy pozostaje na życie 500-600 zł to tu człowieku zaoszczędzić? :x
Joanna.darc

Postautor: ulicafinansowa.pl » niedziela 12 kwie 2015, 15:49

Dużo ludzi ma jednak taki nawyk, że kiedy w końcu uda im się zarobić więcej pozwalają sobie na więcej po czym przyzwyczajają się do lepszego życia i znowu nie ma z czego odkładać. A kiedy przyjdą ciężkie czasy zaciągają kredyty żeby żyć tak jak kiedyś i wpędzają się w kłopoty.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
ulicafinansowa.pl

Postautor: amberus » poniedziałek 13 kwie 2015, 08:31

Oj złe podejście do wszystkiego. Jak to nie można zarobić. Przechodzicie nie raz kolo banku ? Jakiegokolwiek? Popatrzcie na plakaty, - załóż konto a my damy Ci kasę czy coś w tym sensie. Dookoła tego pełno. Obecnie chyba już 8 banków płaci za założenie konta w tym w 4 bez żadnych zobowiązań. Czyli to najprostsza metoda zarabiania dla każdego. Tu legalnie i na umowy z bankami możemy zarobić do nawet kilkuset zł dziennie. [ znajomy wyciąga ponad tysiąc zł. dziennie - ale to jeszcze student i dość obrotny ] Wszystko opisałem tu - www.bankizarabianie.webnode.com Nic tylko korzystać.
Solidne pewne dochodowe inwestycje - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
amberus

Postautor: Gość » piątek 01 kwie 2016, 08:27

Jakie teraz lokaty są najkorzystniejsze?
Gość

Postautor: D.Kaczmarska » niedziela 27 lis 2016, 22:12

A jak według Was wypada oferta oszczędnościowa nowego Nestbanku? Tzn jak wypada na tle innych banków? Znajomy mi polecał, mówił, że mają bardzo korzystne warunki, ale nie robiłam rekonesansu na całym rynku, nie wiem co innego oferują inne banki, rzeczywiście to co czytam na https://www.nestbank.pl/indywidualny/oszczednosci/lokaty.html wydaje się być bardzo sensowne, ale teraz tyle jest tych ofert wszędzie, że już można się pogubić. Ktoś ma jakieś doświadczenia z Nestbankiem, czy też ze Smartbankiem, z którego powstał Nest? :)
D.Kaczmarska

Postautor: zacznijzarabiac » niedziela 25 gru 2016, 17:50

D.Kaczmarska pisze:A jak według Was wypada oferta oszczędnościowa nowego Nestbanku? Tzn jak wypada na tle innych banków? Znajomy mi polecał, mówił, że mają bardzo korzystne warunki, ale nie robiłam rekonesansu na całym rynku, nie wiem co innego oferują inne banki, rzeczywiście to co czytam na https://www.nestbank.pl/indywidualny/oszczednosci/lokaty.html wydaje się być bardzo sensowne, ale teraz tyle jest tych ofert wszędzie, że już można się pogubić. Ktoś ma jakieś doświadczenia z Nestbankiem, czy też ze Smartbankiem, z którego powstał Nest? :)

nie tylko nest ma dobrą oferte dla nowych klientow idea bank daje 4% do 10k a za polecenie lokaty placi okolo 70 zł
zacznijzarabiac

Postautor: Tantam » piątek 29 wrz 2017, 18:30

a ja mam firmę i planuję założyć instalację PV na hali i tym samym zaoszczędziś na rachunkach za prąd. mam chlodnie wiec rachunki sa na prawdę duże. jestem już umówiony z firmą PV Projekt, tylko czekamy na dofinansowanie bo zaraz mają ruszyć dla przedsiebiorców.
Tantam

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Banki – konta bankowe