Nest Bank Konto bezwarunkowo darmowe - gdzie haczyk?

Jaki wybrać bank dla firmy. Dobre konto firmowe.

Nest Bank Konto bezwarunkowo darmowe - gdzie haczyk?

Postautor: Preciozo » sobota 24 gru 2016, 15:03

Czy ktoś z Was ma konto w tym banku, bo szukam jakiegoś banku z kontem, na którym karta nie wymaga wykonywania miesięcznych transakcji bezgotówkowych, żeby uniknąć prowizji. Tylko nie znam tego banku. Przypadkowo trafiłem w Internecie na jakąś reklamę. Jest to bezpieczny i wiarygodny bank?
Preciozo

Re: Nest Bank Konto bezwarunkowo darmowe - gdzie haczyk?

Postautor: zacznijzarabiac » niedziela 25 gru 2016, 17:48

to były bank smart zmienili nazwe na nest pewnie w zwiazku optymalizacja podatkową jest darmowy a na jego poleceniu mozesz zarobic okolo 60 zł.
zacznijzarabiac

Postautor: Giepes » poniedziałek 26 gru 2016, 12:14

Optymalizacją podatkową? No w sumie może miałby to sens, bo w sumie zastanawiałem się jak można tak bezmyślnie zrezygnować z wypromowanej już marki Banku Smart, na której promocję pewnie poszły olbrzymie pieniądze.
Podobnie ja było w przypadku Smarta, opinie o Nest Banku są dobre.

@Preciozo Nie ma haczyka, a tak a propos haczyków, to tu masz opinie o Nest Banku i opis konta i lokat

Nest Bank moim zdaniem będzie lepszy od Smarta, bardziej rozwinięty, więcej możliwości, oby tylko utrzymali brak opłat bez warunków.
Giepes

Postautor: Krachus » środa 28 gru 2016, 13:30

Nie ma haczyków, ale nie jest to bank bez wad. Były tam jakieś akcje z problemami i błędami w systemie informatycznym. Szybko naprawiali, ale to nie wzbudza zaufania. Poza tym faktem Nest Konto jest jedną z najlepszych ofert konto osobistych. Proste i bez warunków, które musimy spełniać w prawie każdym innym banku, żeby nie płacić prowizji.
Krachus

Postautor: Adam O. » poniedziałek 02 sty 2017, 13:45

@Giepes Z tej strony co podałeś, tu znalazłem jeszcze taki szczegółowy opis konta i opinię o Nest Banku https://antyranking.blogspot.com/2016/1 ... biste.html
Nest Bank ma to konto chyba najlepsze ze wszystkich, ale czasem ludzie narzekają na jakieś błędy i problemy. Chociaż chyba wszędzie się zdarzają takie perturbacje informatyczne w każdym banku. Niektórzy chwalą ten bank inni odradzają. Jak to z każdym bankiem, żadem nie jest idealny.
Adam O.

Postautor: Onel » czwartek 05 sty 2017, 10:33

No nie ma idealnych banków, ale Nest jest moim zdaniem ok, brakowało na rynku takiego konta bez warunków. Ja na przykład nie lubię tego, że muszę pamiętać ile wydałem kartą. Jak ktoś ma jedno konto w jednym banku to jeszcze, ale jak już masz dwa albo więcej, to się robi problem. Do tego dołóż jeszcze jakieś firmowe itp. Ja mam tylko jedną kartę, bo inne konta mam na szczęście takie, że jest tylko opłata warunkowa za kartę, a nie ma miesięcznych wpływów, ale i tak ogólnie mało płacę kartą, to wydanie 300 zł niby nie jest problemem, ale trzeba o tym pamiętać. Auto mam służbowe więc nie rzadko tankuję swoje, a w sklepach nie lubię płacić kartą i nie lubię jak ktoś mnie w jakiś sposób do czegoś zmusza, a poniekąd banki tak właśnie robią ustalając zwolnienia z opłat pod warunkami aktywnego korzystania.
Onel

Postautor: AdamsGPA » piątek 13 sty 2017, 09:54

Właśnie dlatego najpierw Bank Smart, a teraz Nest Bank zdobywa tak szybko popularność, bo nie ma tego typu ofert kont darmowych bez konieczności płacenia kartą. Banki zarabiają na prowizjach z płatności kartą, które płacą firmy dlatego tak cisną na te płacenie kartą, a Nest po prostu wykorzystał lukę na rynku. Ludzie nie lubią warunków, są tacy, którzy może i lubią te całe sko0mplikowane promocje bankowe, ale sporo osób woli proste konto i proste warunki.
AdamsGPA

Postautor: opiekunnestbank » wtorek 14 mar 2017, 17:13

Krachus pisze:Nie ma haczyków, ale nie jest to bank bez wad. Były tam jakieś akcje z problemami i błędami w systemie informatycznym. Szybko naprawiali, ale to nie wzbudza zaufania. Poza tym faktem Nest Konto jest jedną z najlepszych ofert konto osobistych. Proste i bez warunków, które musimy spełniać w prawie każdym innym banku, żeby nie płacić prowizji.

Szanowny Panie, przepraszamy ze wszelkie niedogodności. Na bieżąco pracujemy nad rozwojem nowych funkcjonalności oraz udoskonaleniem systemów informatycznych, tak aby nasi klienci mogli w pełni korzystać z bankowości elektronicznej. Prosimy zatem o wyrozumiałość i cierpliwość.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
opiekunnestbank

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Banki – konta bankowe