Karta kredytowa najlepsza na wakacje, wczasy, urlop

Jaki wybrać bank dla firmy. Dobre konto firmowe.

Karta kredytowa najlepsza na wakacje, wczasy, urlop

Postautor: Admin » wtorek 16 sie 2011, 20:24

Karta kredytowa przydaje się nie tylko w mieście, ale i na urlopie. Bardzo często rezygnujemy z wybierania gotówki jadąc do obcego kraju. Liczymy na to, że za wszystko uda nam się zapłacić kartą. Trzeba jednak pamiętać o tym, że nie zawsze i wszędzie jest to możliwe. Dlatego drobne są niezbędne w kieszeni.

Karta kredytowa jest bezpieczniejsza. Można kontrolować na bieżąco wydatki, co więcej w sklepie nie można natknąć się na fałszywe pieniądze. To także oszczędność czasu, tym bardziej, że nie trzeba przed wyjazdem kupować gotówki w kantorze, a kiedy zostaną nam pieniądze, których nie możemy zwrócić - co z nimi zrobić? takich problemów nie ma kiedy korzysta się z karty kredytowej podczas wyjazdu.

W przypadku zgubionej karty wystarczy tylko ją zgłosić. Gotówkę zawsze można wybrać w banku. A kiedy dojdzie do kradzieży gotówki trudno znaleźć złodzieja i ją odzyskać. Najlepiej tym samym mieć przy sobie niewielką jej ilość, żeby móc dokonać niewielkich transakcji w przydrożnych sklepikach, a w restauracjach warto płacić kartą.
Admin
Site Admin

Re: Karta kredytowa najlepsza na wakacje, wczasy, urlop

Postautor: blanka.win » wtorek 04 cze 2013, 08:19

tez mi się wydaje, ze na urlop lepiej zabrać kartę kredytowa niż pieniądze, bo wypchane banknotami kieszenie bardziej przyciągają kieszonkowców, a chyba każdy chciałby tego uniknąć, najbardziej karta przydaje się w mniej cywilizowanych miejscach, jeśli wyjeżdżacie na wakacje w Egipcie lub Tunezji to dobrze jest korzystać z plastiku
blanka.win

Postautor: kaska457 » piątek 28 cze 2013, 09:58

Tez sądze ze lepiej wziasc karte kredytowa niz pieniadze. Człowiek jest wtedy spokojniejszy. Znajoma mi ostatnio polecila karte wielowalutowa w PKO. Jedna karta główna jest np w euro a mozna jeszcze przypiac do gbp i usd. Spokojnie mozna wyplacac pieniadze z bankomatów na całym świecie. A przed wakacjami mozna skorzystac ze znizek na sprzet turystyczny.
kaska457

Postautor: anmol94 » środa 18 lut 2015, 14:04

obilne płatności już są uruchomione, możemy płacić bez karty, przy pomocy komórki. Bardzo jestem zadowolony z tej aplikacji, bo w każdej chwili mogę znajomym zwrócić pieniądze jeśli nie mam gotówki. Z wypłacania gotówki z bankomatów i płacenia w terminalach telefonem na pewno nie zrezygnuję
anmol94

Postautor: ulicafinansowa.pl » piątek 27 mar 2015, 20:58

Zadłużanie się w celach konsumpcyjnych nie jest dobrą opcją. Po powrocie z wakacji miłe wspomnienia prysną kiedy przyjdzie do spłacania zadłużenia.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
ulicafinansowa.pl

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Banki – konta bankowe