Opinie klientów Idea Bank

Jaki wybrać bank dla firmy. Dobre konto firmowe.

Re: Opinie klientów Idea Bank

Postautor: tytus1 » niedziela 09 cze 2013, 22:00

Korzystałem kiedyś z Idea Bank ale znalazłem gdzieś na w internecie takie narzędzie do porównania http://www.finansowysupermarket.pl/kredyty-konsumpcyjne/kredyty-gotowkowe/ i wyszło że lepsze konto będzie w ING. Nie mówię że tak jest bo zarówno w Idea jak i w ING jestem zadowolony więc polecam i tu i tu.
Walczyć trzeba zawsze
tytus1

Postautor: janekkk » wtorek 25 cze 2013, 12:35

a ktos moze opcje 2 w 1 o ktorej tutaj: szczytbiznesu.pl/idea-bank jest napisane. To jest dobry wybor czy niekoniecznie?
janekkk

Postautor: Radek » poniedziałek 29 lip 2013, 09:16

Też wpadło mi to w oko, ale nie jest to zbyt dokładnie opisane i chętnie poznałbym opinie kogoś, kto już skorzystał z tej możliwości. Jestem na etapie rozkręcania firmy i jest to jeden z interesujących mnie potencjalnie banków.
Radek

Postautor: Gość » poniedziałek 29 lip 2013, 19:55

ideabank.pl/firmy-konta Tutaj macie więcej o kontach. Ja skorzystałem z ich kredytu na start i przy okazji założyłem konto idealna firma.
Gość

Postautor: Radek » wtorek 30 lip 2013, 20:49

No i jak ten kredyt? Dali Ci dobre warunki? Jesteś zadowolony? A co za konto, bo pierwszy raz słyszę...
Radek

Postautor: MichalOstrowski » poniedziałek 12 sie 2013, 19:21

Witam! W ofercie konta "Idealna firma" otrzymujecie Państwo konto 3x0zł. 0zł za otwarcie i prowadzenie konta, 0zł za wydanie i prowadzenie karty płatniczej oraz 0zł za przelewy internetowe. Więcej informacji można uzyskać na naszej stronie internetowej.

http://www.ideabank.pl/firmy-konto-idealna-firma

W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Michał Ostrowski

Postautor: Menander » środa 16 paź 2013, 09:24

Też jestem klientem tego banku i szczerze odradzam innym. Ludzie nie dajcie się otumanić. Najpierw posiadałem u nich konto firmowe FIRMA TO ZYSK. Powiedźmy, że nie było najgorsze. Po jakimś czasie namawiali mnie, żebym zmienił na lepsze konto FIRMA TO JA PREMIUM. Zaufałem i posłuchałem. Wtopa na maxa. Po fakcie okazało się, o czym mi nikt nie poinformował, że podpisałem zobowiązanie na 5 lat. Później inny pracownik banku powiedział mi, że nie była to dobrze przemyślana przeze mnie decyzja. O zgrozo!!! Miałem dostać premię 1000 zł, okazało się, że jednak jej nie dostanę. A najśmieszniejsze jest to, że za wyciągnięcie pieniędzy z bankomatu innego banku liczą sobie 4,99 zł. Na moje pytanie ile macie swoich bankomatów na terenie Trójmiasta i okolic, usłyszałem - DWA!!! :lol:
Menander

Postautor: Wieslaw » piątek 20 gru 2013, 17:04

Pozew zbiorowy?
Wieslaw

Postautor: Razumi » poniedziałek 12 maja 2014, 20:29

Idea bank to Getin Holding. Zawsze będą sprzedawali coś niby za darmo ale kup Pan 100 abonamentów u nas każdej usługi to wtedy będzie za darmo. To to samo co Geting który straszy klientów windykacją za jednodniowe opóźnienia, wysyła monity a jak coś się nie podoba to komornik czemu nie? Swego czasu chciałem u nich leasingować Audi. Okazało się że niby wszystko fajnie tylko że jak się porówna tabele opłat z innymi to wychodzi że Idea liczy sobie za wszystko co tylko się da i jeszcze dwa razy więcej. Oczywiście przy rozmowie wszystko jest za darmo a potem trzeba zapłacić np. za rejestrację 300 zł.
Razumi

Postautor: huncwot » piątek 30 maja 2014, 07:31

czyli co, typowi naciągacze? bo niezbyt pochlebne opinie tutaj padają
http://www.onufrzak.pl/zakres-uslug/
huncwot

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Banki – konta bankowe