Wypadek w pracy - jak sobie radzić. Odszkodowanie ?

Porady prawne. Doradcy.

Wypadek w pracy - jak sobie radzić. Odszkodowanie ?

Postautor: domiś » wtorek 24 lut 2015, 10:55

mój mąż uległ wypadkowi w pracy, w wyniku czego stracił pełną sprawnośc w jednej ręce. kłócimy się z jego szefem o to, kto zawinił, szef twierdzi że mąż nie dopilnował wszystkich przepisów bezpieczeńtwa, maż, że szef nie dba o sprzet i to ona zawinił.... jak myślicie czy to ślepy zaułek czy jest szansa na wygraną?
domiś

Re: Wypadek w pracy - jak sobie radzić. Odszkodowanie ?

Postautor: krystyna1 » środa 25 lut 2015, 08:44

oczywiście, że jest szansa na wygraną! nie ma co odpuszczać w takiej chwili. Nie wolno odpuszczac pracowawcy jesli ewidentnie to on zawinił. Trzeba znaleźć dobrą kancelarię, która specjalizuje isę też w prawie pracy i w sporach pomiędzy pracodawcą i pracownikiem. Ja mogę ci polecić lex consilium. Oni obsługują prawnie moją firmę, ale wiem, że też zajmują się takimi sprawami. Skontaktuj się z nimi a specjaliści na pewno najlepiej ci doradzą co zrobić
krystyna1

Postautor: Kamilka3 » środa 10 cze 2015, 10:32

Ciężko tak określić z Twojego opisu co dokładnie się stało i jakie zarzuty macie wobec firmy, a jakie firma wobec was. Ale nawet w przypadkach trudnych, czy wręcz beznadziejnych, można liczyc na profesjonalne wsparcie firmy zajmujących się profesjonalnie dochodzeniem odszkodowań od ubezpieczycieli. Bo podejrzewam, że wasz pracodawca ma jakiegoś ubezpieczyciela, który zrobi wszystko by wam odszkodowania nie wypłacić. Taką znaną firmą jest Marshal, zadzwońcie na infolinię 801080766 lub wyślijcie maila - cdo@marshal.pl , a na pewno się do was zgłoszą :)
Kamilka3

Postautor: karlik » środa 10 cze 2015, 12:08

Warto skorzystać z pomocy prawnika. W grę wchodzą naprawdę duże pieniądze do wygrania. Trzeba tylko znaleźć dobrą kancelarię. Ja ze swojej strony polecam kancelaria fides Kraków: http://fides-kancelaria.pl/ Sama załatwiałam tam niedawno podobną sprawę. Zostałam szybko i sprawnie obsłużona. Bardzo chwale sobie ich solidne podejscie do tematu, fachowość i rzetelną wiedzę. Nie czekaj, skorzystaj jak najszybciej z pomocy prawnej!
karlik

Postautor: ulicafinansowa.pl » czwartek 11 cze 2015, 09:02

najlepiej udać się do firmy prawniczej i zapytać jak oni zapatrują się na tą sprawę.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
ulicafinansowa.pl

Postautor: inka2 » czwartek 11 cze 2015, 22:36

Najważniejsze pytanie - czy pracodawca ma OC?
inka2

Postautor: janek80 » środa 02 wrz 2015, 09:12

Uważam, że w takich sytuacjach nie ma co zdawać się na forumowiczów, tylko trzeba skontaktować się z prawnikiem. Prowadzę firmę, w której takie przypadki się zdarzają - to normalne. Oczywiście zdarzają się przypadki wyłudzania odszkodowania przez pracownika, ale w większości pracownikom się należy. W razie wątpliwości zawsze korzystam z porady kancelarii. Nawet jeśli wezmą część odszkodowania, to potem nie będzie problemu z "ciąganiem się" po sądach... Osobom z Krakowa polecam tę kancelarię, jeszcze się na nich nie zawiodłam: http://kancelaria-odszkodowania.pl/kontakt/
Pozdrawiam
janek80

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Prawo, ustawy, przepisy