Skuteczność firm windykacyjnych

Co może komornik. Jak skutecznie odzyskać dług.

Re: Skuteczność firm windykacyjnych

Postautor: pawciu » piątek 04 mar 2016, 12:13

Gejzer, masz chyba dobrą firmę do windykacji ? podziel się kto jeździ do twoich dłużników
pawciu

Postautor: karlik » wtorek 08 mar 2016, 13:35

Ja ostatnio napotkałem takie śniadanie biznesowe Focus Telecom w Warszawie https://www.facebook.com/events/985545558149530/ i tak się zastanawiam czy nie byłoby fajne, żeby się dowiedzieć czegoś więcej o windykacji. Zawsze można poszerzyć w ten sposób swoją wiedzę, a jest to darmowe :) jak myślicie?
karlik

Postautor: Gość » sobota 08 paź 2016, 00:02

wasaty pisze:
gejzer pisze:miałem wierzytelność na 500 000 PLN. dłużnik już poukrywał majątek. nie chciał płacić nawet po mocnych naciskach firmy windykacyjnej. wiedziałem, że dobrze mu idzie bo dzieciaki pracowały u niego w firmie i miały strasznie duży majątek. pewnie od staruszka. komornik rozłożył ręce bo sprawa za ciężka. wynająłem ludzi, którzy wykrywają majątki dłużników i po 4 miesiącach ustalili wszystko na temat jego majątku od czasu uzyskania nakazu zapłaty i już prawie wszystko odzyskałem. także są dobre firmy, co się tym zajmują.

gdzie takich zuchów znalazłeś ?

Miałem bardzo podobny przypadek. Prywatni detektywi obiecują wiele, ale ich efektywnośc pozostawia wiele do życzenia. W końcu dostałem namiar do firmy z Katowic - Business Intelligence Agency. Na prawdę znają się na swojej robocie i pomogli załatwić sprawę.
Gość

Postautor: Limbo » czwartek 20 paź 2016, 07:14

W niektórych branżach korzystanie z firm windykacyjnych jest koniecznością niestety. Sam prowadzę dość dużą firmę i problemów jest naprawdę wiele.
Gdyby nie windykacja to już dawno musiałbym zamykać firmę i to na sporych stratach. Ostatnio jest z tym lepiej, więcej uczciwych kontrahentów się trafia.
Ja korzystam z firmy ICG Group, dowiedziałem się o niej z polecenia od znajomego. Mają bardzo dobrą ściągalność więc nie obawiam się, że sprawa nie zostanie załatwiona.
To jest firma międzynarodowa więc nie ma problemów z windykacją nawet z drugiego końca świata.
Limbo

Postautor: pierrelaurent » środa 02 lis 2016, 06:43

Jeżeli chcemy dośc szybko i sprawnie odzyskać swoje pieniądze, warto zgłosić się do ludzi, którzy sie na tym znają. U mnie sytuacja była bardzo skomplikowana, duznik niby niewypłacalny, a jego synalek szpanował nowiutką, bajecznie drogą bryką (sam syn to typowy bananowy dzieciak, czyli brak dochodów). Wynająłem specjalistów z Business Intelligence Agency i całe szczęście, znaleźli ukryte dochody.
pierrelaurent

Postautor: mironde » wtorek 15 lis 2016, 11:54

Zgadzam się z moim przedmówcą. Aby ograniczyc sobie stres związany z prowadzeniem dużej firmy zatrudniłem specjalistó z Business Intelligence Agency i zajmują się u mnie wywiadem gospodarczym. To bardzo ważne, gdy chcę rozpocząć z kimś współpracę, jaką opinię mają i czy na pewno mają środki do spłacenia mnie. Nieraz wybawiło mnie to z opresji.
mironde

Postautor: Alex66 » czwartek 02 mar 2017, 14:21

Polecam kancelaria-windykacja.pl jest bardzo skuteczna w odzyskiwaniu należności. Firma, w której pracuję nawiązała współpracę z tą Kancelarią ponad rok temu i od tej pory nie ma żadnego problemu z dłużnikami.
Alex66

Postautor: Marian.P » środa 19 kwie 2017, 13:18

Jest taka firma windykacyjna którą prowadzi niejaki Janusz Szwaciński z mojej wiedzy mieszczą się w Poznaniu na ulicy Głogowskiej 33.Moja była szefowa wynajmowała tych gości i wiem że mają bandyckie metody ściągania długów i była z nich zadowolona.
Marian.P

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Windykacja wierzytelności