Czy firmy faktycznie odzyskują długi?

Co może komornik. Jak skutecznie odzyskać dług.

Re: Czy firmy faktycznie odzyskują długi?

Postautor: Welmer » wtorek 21 mar 2017, 11:31

Problemy z dłużnikami wynikają głównie z tego, że ktoś niedokładnie sprawdził, komu powierza pieniądze.
Welmer

Postautor: karolww » poniedziałek 03 kwie 2017, 17:49

mi pieniądze udało się odzyskać także biuro Business Intelligence Agency sprawdziło się na medal ;) rada dla wszystkich: kontrolujcie wszystkie należności jeśli nie chcecie mieć później podobnego problemu
karolww

Postautor: Melior » środa 28 cze 2017, 12:39

Firma z której ja korzystam (ICG-Group) jest bardzo skuteczna jeśli chodzi o odzyskiwanie należności. Współpracujemy już kilkanaście miesięcy i wszystko układa się doskonale. Nie muszę przejmować się uciążliwymi klientami, którzy nie chcą płacić za wykonane usługi. Wszystko odzyskiwane jest w ciągu kilku dni, a ja mogę spokojnie prowadzić swój biznes.
Melior

Postautor: Amada » środa 08 lis 2017, 09:46

Ja przez rok starałam się odzyskać 20 tys. 5 nieopłaconych faktur, dużo stresu i nerwów, znajoma kazała skontaktować mi się z windykacją zamiast wchodzić na drogę sądową, kontaktowałam się z mecenasem pod adresem Łukaszem Markowskim kancelaria.markowski@yahoo.com oni mają normalną firmę, która zajmuje się właśnie takimi dłużnikami. Mam nadzieję tylko, że już nie trafię na takich niewypłacalnych ludzi.
Amada

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Windykacja wierzytelności