Reklama klubu fitness

Jak skutecznie reklamować firmę.

Re: Reklama klubu fitness

Postautor: zbyszek3 » czwartek 22 wrz 2016, 12:27

Według mnie skoro celem jest ściągnięcie klientów w konkretne miejsce to dobrym pomysłem jest odpowiednie oznaczenie go, w taki sposób, aby nie umknęło uwadze i każdy przechodzeń zwrócił uwagę. Wyraźnie pokazane logo wpływa korzystnie na wizerunek. Tutaj można zobaczyć co mam na myśli http://www.apla.eu/portfolio/miasta/lodz. W dodatku ta firma działa na terenie całej Polski, więc odległość nie ma znaczenia. Warto przejrzeć całą ofertę, bo jest tam masa rozwiązań, które przydadzą się w reklamowaniu biznesu.
zbyszek3

Postautor: Zuzannaa » piątek 21 paź 2016, 06:02

zgadzam się z tym, że świadomość marketingowa rośnie a co za tym idzie trzeba też dużo więcej uwagi poświęcić żeby podtrzymać swoją konkurencyjność, ja akurat stawiam na karty rabatowe bo moim zdaniem najlepiej taka opcja się sprawdza w mojej branży, w cardon bez problemu, przy bardzo indywidualnym podejściu zaprojektowali mi świetne karty, które nie dość że oryginalnie wyglądają to o niszczeniu się czy ścieraniu nie ma mowy
Zuzannaa

Postautor: git0 » środa 09 lis 2016, 16:23

Najlepszą reklamę zrobiła mi firma wezom - http://wezom.pl/services/pozycjonowanie Wypozycjonowali mi tanio i szybko stronę. Jestem bardzo zadowolony. Polecam skorzystać z ich usług, bo warto!
git0

Postautor: e214 » czwartek 13 kwie 2017, 20:37

Nie polecam firmy AgentBuzz prowadzonej prze Pana Michała K. i Pana Kamila Sz.. To firma krzak, która niszczy firmom reputację i jest jedną z najgorszch w branży. Trzeba na nich mieć oko.
e214

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Marketing i reklama