Zakładam nowa działaność

Jak skutecznie reklamować firmę.

Re: Zakładam nowa działaność

Postautor: adrian98 » niedziela 10 lis 2019, 19:23

Ja różwnież zacząłem prowadzić własną działalność i mi bardzo pomogło nowoczesne internetowe kampanie reklamowe. Myślę, że warto skorzystać z odpowiednich usług , które pomogą Ci w pozyskaniu klientów i zbudowaniu mocnej marki w internecie. Ja tak zrobiłem i zaobserwowałem napływ wielu nowych klientów. Do końca nie byłem pewien czy podołam samemu więc zdecydowałem się skorzystać z agencji reklamowej- Estyma-Promo. Ich specjalnością jest marketing szeptany, czy forma docierania do klientów przez odpowiednie opinie. Mojej firmie bardzo oni pomogli, pracowali bardzo dobrze :)
adrian98

Re: Zakładam nowa działaność

Postautor: Arek Z » czwartek 19 gru 2019, 11:55

Myślę, że przed wydawaniem pieniędzy konkretnie zdefiniuj sobie jakie masz przede wszystkim cele na najbliższe okresy. Kto jest Twoją grupą docelową, co robi, jak się zachowuje, gdzie bywa.
Nie pod każdy biznes, jest potrzebna strona internetowa. Agencji, które będą pchać Ci facebooki, adsy oraz inne narzędzia (nie mówię, że to jest złe) jest sporo. Jednak, mało kto patrzy na wartość budowania marki oraz jej przewagi nad konkurencją.

Pozdro!
Arek :)
Arek Z

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Marketing i reklama