Dobra agencja reklamowa?

Jak skutecznie reklamować firmę.

Re: Dobra agencja reklamowa?

Postautor: Lea » środa 21 sie 2019, 12:25

Wiele osób zniszczyło wizerunek własnej firmy poprzez niekompetentną agencję lub działania na własną rękę. Jednak reklama jest potrzeba...
Lea

Postautor: BusinessCat » niedziela 29 wrz 2019, 08:44

Jakis czas temu zaczelismy wspolprace z firma mediaprojectgroup.com
Polecił mi ją znajomy. Jak do tej pory wszystko jest na najwyzszym poziomie i wspolpraca uklada sie idealnie.
Tak wiec polecam firme dalej.
BusinessCat

Postautor: adrian98 » czwartek 07 lis 2019, 11:48

Myślę, że warto zastanowić się nad podjęciem współpracy z agencją marketingu szeptanego. Marketing szeptany to generalnie nowa forma prowadzenia reklamy, głównie przez internet. Mówi się nawet , że to forma "marketingu przyszłości". Powiedzmy sobie szczerze, dzisiaj większosć ludzi w pierwszej kolejności szuka informacji o firmie w necie, więc wypromowanie się online powinno być priorytetem dla nowych i nie tylko nowych przedsiębiorców. Mam nadzieję, że uświadomiłem wam moc internetu :D Ja reklamę swojej firmy zostawiłem profesjonalnej agencji, i raczej tą formę współpracy z "szeptaczami" polecam. Gdyby kogoś zainteresował ten temat , to polecam agencje Estyma-Promo , do swoich zleceń podchodzą bardzo profesjonalnie i terminowo :)
adrian98

Postautor: kajek478 » poniedziałek 30 gru 2019, 10:23

Na stronie jest kilka pomysłów na reklamę firmy na targach, bo jednak raz na jakiś czas warto z takich targów skorzystać aby firmę wypromować.
Oprócz tego liczy się
dobra oraz ładna strona internetowa
responsywność strony internetowej
pozycjonowanie strony w google
jak również reklamy sponsorowane
Działanie na wielu torach daje najlepsze efekty.
kajek478

Postautor: Kaja » poniedziałek 03 lut 2020, 14:54

Bardzo polecam Agencję Procontent. Polecili mi ich znajomi po fachu i w zakresie PR I digital marketingu nie mają sobie równych
Kaja

Postautor: Michauu » niedziela 10 maja 2020, 18:13

Bardzo mocną firmą pod względem kompleksowego marketingu w sieci jest Deli.pl Wiem, ze większość pewnie kojarzy, bo to jeden z liderów w branży, ale moim zdaniem nie mają sobie równych. Nie ma rzeczy, której by się nie podjęli. Strategie marketingowe, aplikacje, chatboty i oczywiście media społecznościowe. Współpracuję z nimi od lat i naprawdę polecam
Michauu

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Marketing i reklama