Skuteczna reklama firmy w Internecie

Jak skutecznie reklamować firmę.

Re: Skuteczna reklama firmy w Internecie

Postautor: Sybil » piątek 24 paź 2014, 13:31

Ja tam zawsze powtarzam, że najskuteczniejszą reklamą jest dobra jakość usług i dbanie o kontakt z klientem. Bez sensu wydawać pieniądze tylko na coś, co może ludzie zauważą, a może i nie. Zadbajmy też o klientów, którzy już nam zaufali :) Ludzie nie lubią przepłacać, nie bójmy się więc organizować promocji ;) Od czasu do czasu, to wiele na tym nie stracimy, a budujemy dobry wizerunek. Ja bardzo sobie chwalę współpracę z SerwerSMS.pl, choć nie jest to forma promocji typowo internetowa. To jest niekiedy błąd przedsiębiorców, że skupiają się tylko na działaniach w sieci. A taki sms jest rozwiązaniem ciekawym i przede wszystkim skutecznym. Ja wykorzystuję je do prowadzenia newslettera, ale nie tylko. Na forum zresztą jest temat mailingu, polecam się z nim zapoznać :)
Sybil

Postautor: markiszon » wtorek 04 lis 2014, 16:11

Poczytajcie o reklamie 3d, druku soczewkowym. Chodzi oczywiście o działania promocyjne prowadzone normalnie, na mieście.
Ta forma reklamy jest innowacyjna. Nie pod każdy typ serwisu taka forma promocji będzie optymalna, ale pod zdecydowaną większość na pewno się sprawdzi.

Obrazek
markiszon

Postautor: Irena76 » niedziela 08 lut 2015, 17:37

W moim przypadku bardzo fajnie sprawdza się katalog Artystyczny http://artimperium.pl/. Działam już od kilku lat w branży artystycznej, a konkretnie zajmuję się projektowaniem ubrań i wiem jak duża konkurencja jest na rynku. W związku z tym taka darmowa wizytówka w katalogu branżowym wydała mi się świetnym rozwiązaniem.
Irena76

Postautor: biznes » środa 25 mar 2015, 13:01

N stronie matras.pl zamówiłem sobie w przedsprzedaży biografii założycieli google http://www.matras.pl/chlopcy-od-google-a.html bo jednak tacy giganci biznesu warci są uwagi i można na pewno czegoś ciekawego nauczyć się od nich w sprawach biznesu w Internecie
biznes

Postautor: jedrzejczyk » poniedziałek 30 mar 2015, 11:18

Jaka jest skuteczna reklama firmy w sieci? Wszystko zależy od branży i odbiorców. To, co jest efektywne dla przedsiębiorstwa X, niekoniecznie będzie dobre dla Ciebie. Należy zastanowić się, gdzie przebywają nasi kupujący i jakie preferują reklamy. Nie jest to łatwe, dlatego najlepiej jest zgłosić się do profesjonalistów.
Krzysztof Jędrzejczyk
www.fairsquare.com/pl
jedrzejczyk

Postautor: afaktury » niedziela 05 kwie 2015, 18:16

Na początek najlepiej przygotować segmentacje klientów oraz określić budżet jaki chcemy przeznaczyć na kampanie. Po wyznaczeniu celów kampanii oraz poznaniu charakterystyki określonych grup możemy zacząć wybierać narzędzia promocji.
afaktury.pl
Prosty program do fakturowania online
Wystawianie faktur w obcych językach, w tym chińskim.
afaktury

Postautor: Dodupy » piątek 07 kwie 2017, 18:31

Na marketing szeptany trzeba bardzo uważać, spotkałam się z wieloma "szeptaczami", którzy nigdy nie pracowali w firmie marketingowej i nie mają pojęcia o profesjonalnych działaniach w tej dziedzinie a przyciągają klientów usługami za jakieś grosze i w domach spamują niszcząc wizerunek firm. Wiem o czym mówię bo na sobie przetestowałam takich "specjalistów" i długo podnosiłam się z syfu jaki mi zafundowali w internecie. Wiadomo że każdy chce wydać jak najmniej ale nie polecam korzystać z tanich usług niewiadomo kogo tylko trzeba zgłosić się do agencji, która wie co robi. Marketing szeptany może rozwinąć firmę ale tak samo może ją zniszczyć. Sprawdzona firma to podstawa. Odradzam współpracę z K. Szajewskim i M.Kormilukiem. Ten agent buzz to słaba firma i niszy wizerunek innym firmom. Postępując niezgodnie z prawem. Co powoduje niezadowolenie ludzi, bo wszystkich okłamuje.
Dodupy

Postautor: e214 » czwartek 13 kwie 2017, 20:32

Nie polecam firmy AgentBuzz prowadzonej prze Pana Michała K. i Pana Kamila Sz.. To firma krzak, która niszczy firmom reputację i jest jedną z najgorszch w branży. Trzeba na nich mieć oko.
e214

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Marketing i reklama