Wizytówka

Jak skutecznie reklamować firmę.

Re: Wizytówka

Postautor: werelna » czwartek 04 gru 2014, 13:10

Ja wizytówki drukowałam ostatnio w drukarni Openprint. Wprawdzie nie jest to wysoki wydatek ale nie należę do osób, które lubią przepłacać. Z uwagi na to,że wszystko jest tańsze w sieci od razu zajrzałam sobie do oferty drukarni internetowych. Porównałam sobie wszystkie oferty i właśnie w openprincie mieli najtaniej.
Szczególnie gdy zamawia się większą partię.
Wizytówki jak najbardziej ok ! Dobry papier oraz jakość druku.
werelna

Postautor: basita » piątek 01 maja 2015, 16:39

Hej,

my wizytówki drukowaliśmy ostatnio w Labcreation, jest to drukarnia internetowa. Nie ukrywam, że przyciągnęła mnie fajna promocja - 28 zł za 250 szt dwustronnych wizytówek wraz z dostawą. Ale jakość tego druku i profesjonalizm obsługi sprawiły, że na pewno będziemy zlecać im druk także poza promocją. Tak więc przemyślana inwestycja ze strony drukarni :) Mnie kupili :)
basita

Postautor: Kukunamuniu » czwartek 14 maja 2015, 13:46

Ja skusiłam się na Viperprint.pl przez znajomych którzy ich chwalili na FB, i faktycznie nie ma się do czego przyczepić - jakość świetna i bardzo fajny kontakt z obsługą
Kukunamuniu

Postautor: Kkluseek » czwartek 21 maja 2015, 13:36

dużo zależy od biznesu, są takie branże, gdzie wizytówka powinna być elegancja, a są takie gdzie można poszaleć;) ważne, żeby się jakoś wyróżniała, była ciekawa i jakoś nawiązywała do firmy;)
Kancelaria Wiol - bo stawiam na jakość i doswiadczenie!
Kkluseek

Postautor: marianna » wtorek 30 cze 2015, 10:29

Hej, ja również zamawiałam wizytówki z drukarni Labcreation, przez ich stronę drukowanieulotek.pl - niech nazwa nie myli, drukują wszystko :) Jakość druku była bardzo fajna. A projekt zleciłam grafikowi, ostatnio projektował nowy logotyp dla firmy, i ogólnie odświeżaliśmy szatę graficzną, więc trzeba było nowych ulotek zamówić troszkę. Postawiliśmy na prostotę - czerń i biel, nowoczesne logo, nowoczesne fonty. Taki styl ja lubię najbardziej :)
marianna

Postautor: kamilP » wtorek 30 cze 2015, 20:37

Takie gdzie można poszaleć, to np. grafik freelancer, gdzie taka wizytówka, jednocześnie robi za portfolio. Co do samych wizytówek ciekawe projekty mogą wyjść wykorzystując np. druk 3d igo3d.com.pl/pl/blog/116-wizytowki-drukowane-w-3d ale chyba jeszcze u nas nikt czegoś takiego nie oferuje, ale możesz np. poszukać metalowych lub przezroczystych.
kamilP

Postautor: Pikas » poniedziałek 04 lip 2016, 15:30

Witam, jeśli mogę dradzić to polecam stronę 4create.eu jak dla mnie super, bo np zaproszenie na ślub można zrobić albo np dla dziecka dyplom i nie tylko
Pikas

Postautor: Nickollla » piątek 05 sie 2016, 08:20

zawsze można skorzystać z pomocy drukarni, ja wybrałam Lapisart. Zrobili mi taki wizytówki, że w życiu sama nie zrobiłabym takiego projektu.
Nickollla

Postautor: qasanek » poniedziałek 10 lip 2017, 17:35

jeśli chcesz wydrukować wizytówki warto zajrzeć do drukpolska.pl
qasanek

Postautor: koviniecki » czwartek 17 sie 2017, 11:52

Wizytówka - świadczy o Tobie i o Twojej firmie. To w pewnym sensie kreuje Twój wizerunek. Gdy świadczysz usługi, ludzie powierzają Ci pieniądze, musisz sprawiać wrażenie osoby godnej zaufania, na co między innymi przełoży się Twoja wizytówka... Może inaczej. Dobra wizytówka, może nie mieć wpływu na Twój wizerunek, jednak zła, będzie miała i to negatywny :) Dla mnie całą identyfikację wizualną wykonało Studio Graficzne AJ - mogę śmiało polecić.
koviniecki

PoprzedniaNastępna

Wróć do Marketing i reklama