Reklama firmy w internecie

Jak skutecznie reklamować firmę.

Re: Reklama firmy w internecie

Postautor: Maka30 » wtorek 07 lut 2017, 11:05

Przede wszystkim trzeba zacząć od dobrej strony internetowej. Dodawanie firmy do różnych katalogów firm na początek jest dobrym pomysłem. Gdy ma się odpowiedni budżet można już się pokusić o reklamę adwords, pozycjonowanie czy inne formy marketingu, w tym social media. Im więcej działań tym lepsze efekty utrzymamy. No i coś na co żadna agencja nie ma wpływu - szacunek do klienta. Bo co mi po tym, że znajduję firmę, która się wypozycjonowała na pierwsze pozycje a potem: nie odbierają telefonu, nie odpisują na maile. Brak kontaktu z klientem i jego niezadowolenie to silna antyreklama.
Maka30

Postautor: selena1985 » środa 22 lut 2017, 15:08

formy reklamy są różne, ale im więcej tym lepiej
klienci chcą wiedzieć coś więcej o Twojej firmie, sama prosta wizytówka to za mało, dlatego warto dodać swój cennik do portalu typu porównywarka cen wycenione.pl
selena1985

Postautor: Roksana » piątek 07 kwie 2017, 18:26

Na marketing szeptany trzeba bardzo uważać, spotkałam się z wieloma "szeptaczami", którzy nigdy nie pracowali w firmie marketingowej i nie mają pojęcia o profesjonalnych działaniach w tej dziedzinie a przyciągają klientów usługami za jakieś grosze i w domach spamują niszcząc wizerunek firm. Wiem o czym mówię bo na sobie przetestowałam takich "specjalistów" i długo podnosiłam się z syfu jaki mi zafundowali w internecie. Wiadomo że każdy chce wydać jak najmniej ale nie polecam korzystać z tanich usług niewiadomo kogo tylko trzeba zgłosić się do agencji, która wie co robi. Marketing szeptany może rozwinąć firmę ale tak samo może ją zniszczyć. Sprawdzona firma to podstawa. Odradzam współpracę z K. Szajewskim i M.Kormilukiem. Ten agent buzz to słaba firma i niszy wizerunek innym firmom. Postępując niezgodnie z prawem. Co powoduje niezadowolenie ludzi, bo wszystkich okłamuje.
Roksana

Postautor: marcopol5555 » niedziela 28 maja 2017, 08:58

A pozycjonowanie stron? Przekonuje mnie oferta premesso.pl/pozycjonowanie-pajeczno.html, ale szukam jeszcze kogoś, kto się tym zajmuje, aby móc sobie porównać. Mam firmę w Pajęcznie, dlatego zależy mi na tym mieście. Znacie jeszcze kogoś?
marcopol5555

Postautor: grey tree » niedziela 02 lip 2017, 16:49

Obecnie klienci rzadziej wyszukują firm w bazach, a częściej w serwisach społecznościowych takich jak Facebook czy LinkedIn. Jeśli profile firm prowadzone są regularnie i z pomysłem, to użytkownicy chętniej zaobserwują stronę i tym samym stają się potencjalnymi klientami. To właśnie w tych miejscach marki powinny zaznaczać swoją obecność i docierać do użytkowników. Facebook ma olbrzymią siłę, ale i tam trzeba starannie dobierać treści, a to potrafią agencje interaktywne, które zadbają o wizerunek Państwa firmy. Istnieją oczywiście inne formy reklamy, lecz żeby zdecydować się na właściwą, trzeba skonsultować to ze specjalistami od reklamy w internecie.
Agencja interaktywna grey tree sp. z o.o.
ul. Ogrodowa 32a/6, 00-896 Warszawa
grey tree

Postautor: avatar » wtorek 25 lip 2017, 11:20

Reklamować firmę w internecie można na wiele różnych sposobów. Ja tez podzielam zdanie, że lepiej tego typu zadania powierzyć specjalistom w tej dziedzinie. Ja na przykład zdecydowałem się prowadzić blog, który przyciąga sporą rzeszę moich potencjalnych klientów. Sam nie grzeszę lekkim piórem więc szukałem kogoś, kto potrafi skutecznie pisać pod SEO. I tak trafiłem do agencji Soluma SEM. Warto bo poza tekstami oferują także optymalizację stron www, pozycjonowanie, audyty SEO czy badanie konkurencji. Miejsce sprawdzone także śmiało polecam.

Postautor: Amigosprzewozy_pl » czwartek 03 sie 2017, 06:49

Prowadzenie bloga to tylko jedna z kilku form reklamy internetowej i mogę się zgodzić że niemal każdy jej rodzaj powinniśmy wziąć pod uwagę, zarówno blogi, banery jak i fora czy teraz ostatnio bardzo popularne portale społecznościowe. Im więcej zainwestujemy w tego typu reklamę tym lepiej.
Amigosprzewozy_pl

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Marketing i reklama