Reklama firmy w internecie

Jak skutecznie reklamować firmę.

Re: Reklama firmy w internecie

Postautor: kaczamka » czwartek 05 lut 2015, 20:19

Współpracowałem z CMI (Centrum Marketingu Internetowego) kilka miesięcy, robili mi kampanię pakiet facebook i pakiet google, bardzo porządna robota, nad wszystkim miałem kontrolę i wiedziałem co i gdzie sie dzieje
jak ktoś chce to kontakt tutaj http://www.reklamamarketing.blogspot.com/
kaczamka

Postautor: Caroline34 » piątek 27 mar 2015, 22:20

Wg mnie jednak trzeba też pamiętać, żeby reklama nie ograniczała się tylko do internetu. Choć smartfony są coraz bardziej popularne, to nie wszyscy korzystają w nich z sieci. Dlatego wg mnie lepiej postawić na smsy, jeśli chodzi o komunikację bezpośrednią z klientem. Są szybkie, a odbiorca praktycznie w każdej chwili może odczytać powiadomienie. Nawet badania przemawiają na ich korzyść: http://serwersms.pl/badanie2013/ Myślę, że warto się zapoznać :)
Caroline34

Postautor: jedrzejczyk » wtorek 31 mar 2015, 10:46

Stosujmy te techniki i formy przekazu, które najlepiej odpowiadają naszym odbiorcom. Takie działania zapewnią nam sukces w postaci zwiększenia sprzedaży. Lepiej jest inwestować w prace, które przyniosą nam oczekiwany efekt, zamiast wydawać pieniądze na modne – w danej chwili – zabiegi marketingowe.
Krzysztof Jędrzejczyk
www.fairsquare.com/pl
jedrzejczyk

Postautor: afaktury » niedziela 05 kwie 2015, 18:13

Dokładnie. Bez analizy grupy docelowej nie ma co nawet myśleć o skutecznej reklamie.
afaktury.pl
Prosty program do fakturowania online
Wystawianie faktur w obcych językach, w tym chińskim.
afaktury

Postautor: witene » piątek 08 maja 2015, 13:10

Grupa docelowa to podstawa. jak można bez tego działać? raczej się nie da na dłuższą metę, żeby mieć dobre wyniki. Mój mąż ma firme budowlaną a ja u niego prowadzę księgowość. Wynajęliśmy firmę http://www.grupataka.pl/, która planuje nam całe działania w Internecie, w lokalnych gazetach itp. Pilnują nam wizerunku firmy. Mąż mówi, że nawet na spotkaniach klienci zwracają uwagę na to, że dobrze działamy w sieci. Porządna reklama w Internecie dużo daje.
witene

Postautor: Jimmy_B » poniedziałek 15 cze 2015, 08:29

Hmm.. w internecie to warto postawić na pozycjonowanie i AdWordsy, dla mnie liderem w tej dziedzinie jest https://www.grupa-tense.pl/ na rynku istnieją od 2008 roku do tego mają dobre referencje oraz płacisz tylko za wyniki i dokonują darmowej wyceny.
Pod pierzyną schował się Jasiu z Katarzyną...
Jimmy_B

Postautor: Mama28 » niedziela 21 cze 2015, 13:41

Pozycjonowanie jest bardzo skuteczne ale trzeba dobrze wybrać do tego agencje by nie trafić na oszustów, bo może się okazać że będziemy płacić FV za nic.
Mama28

Postautor: ulicafinansowa.pl » poniedziałek 22 cze 2015, 08:11

Najlepiej korzystać z kampanii AdWords i AdSence.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
ulicafinansowa.pl

Postautor: Lukasnet » poniedziałek 22 cze 2015, 08:12

Jak już to adsense ;) i służy on wydawcom.
Żeby nie zostać oszukanym trzeba dokładnie czytać umowy
Pozycjonowanie stron, doradztwo seo - masz stronę internetową albo jesteś w trakcie jej tworzenia, napisz pomożemy w jej budowie - www.7e.pl
Lukasnet

Postautor: wojciech_m » środa 15 lip 2015, 10:19

Warto działać kompleksowo, podstawa to pozycjonowanie strony, aktywność w mediach społecznościowych i dobry content marketing. Warto też rozważyć marketing mobilny, platformę Serwersms.pl można przetestować za darmo.Takie działania są skuteczne trzeba tylko zbudować własną bazę klientów. Dobrą formą promocji jest również współpraca z blogerami, opłaca się zarówno wykupienie miejsca na baner reklamowy, jak i współpraca barterowa.
wojciech_m

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Marketing i reklama