Reklama firmy w internecie

Jak skutecznie reklamować firmę.

Re: Reklama firmy w internecie

Postautor: Witek 6789 » wtorek 04 sie 2015, 14:28

Ja natomiast współpracowałem z Henry Norton Media. Kilka miesięcy owocnej współpracy i muszę stwierdzić, że jestem bardzo zadowolony.
Witek 6789

Postautor: Grzesiek » środa 05 sie 2015, 13:57

Faktycznie też wpadłem przypadkiem na Nortona. Coś mnie podkusiło żeby zaryzykować i teraz nie żałuje.
Grzesiek

Postautor: Tremor » środa 02 wrz 2015, 13:28

Mnie mocno wypromował film - explainer video mojej firmy. Działałem z reklamowefilmy.pl a teraz planuję kolejne kroki z nowym materiałem wideo.
Tremor

Postautor: FitPlanner » środa 18 maja 2016, 11:13

Odradzam reklamowania firmy w panoramie firm. Do niczego ona nie prowadzi, nikt tam nie zagląda, prócz telefonicznych akwizytorów.
FitPlanner.pl to największa w Polsce platforma umożliwiająca znalezienie zajęć sportowych w najbliższej okolicy użytkownika i zarezerwowanie na nich miejsca przez Internet.
FitPlanner

Postautor: seba » środa 25 maja 2016, 12:54

Panorama firm jest strasznie droga, a efekt z tego jest niewielki, z punktu widzenia marketingowego i wizerunkowego nie daje to nic. Od budowania wizerunku lepiej wynająć agencję PR np Conture, ponieważ w dzisiejszych czasach kiedy główna komunikacja marketingowa z klientami odbywa się przez Internet, trzeba tego pilnować na bieżąco
seba

Postautor: tomasz tomasz » wtorek 14 cze 2016, 14:22

Ciężko się to robi na własną rękę, widać później, że jest to robione amatorsko, dlatego czasem lepiej zacząć współpracę z agencją PR, ja wynająłem kiedyś Conture i mogę ją polecić do działań internetowych, e-marketing, nowoczesne narzędzia, marketing mobilny i działania PR
tomasz tomasz

Postautor: Romad » środa 10 sie 2016, 16:18

Polecam artykuły sponsorowane na stronach branżowych - za kilkadziesiąt złotych można zyskać wielu klientów.
Romad

Postautor: Dobry » piątek 19 sie 2016, 13:23

Artykuły to dobra opcja, też odradzam reklame w panoramie firm no bo kto jeszcze posiada telefon stacjonarny i szuka numeru w ksiazce?:)
Dobry

Postautor: Jeronim_oponywawa » środa 12 paź 2016, 21:19

Jest wiele firm, sam miałem przyjemność współpracować z firmą reklamową gufi które doradzają jaką formę reklamy wybrać ponieważ nie da się odpowiedzieć na pytanie: czy opłaca się reklamować w internecie czy nie. To zależy od tego jaką się prowadzi firmę. Agencja gufi to tylko mój pomysł bo jedna z firm którą można polecić do tego typu zagadnień ale warto też rozejrzeć się za innymi firmami z branży żeby mieć porównanie.

Jeronim
Jeronim_oponywawa

Postautor: karlik » czwartek 13 paź 2016, 13:03

Dobrze jest postawić na działania wielokanałowe. Idealnie sprawdza się reklama w internecie, np. adwordsy, ale nie można także zapominać o innych formach promocji. Jedną z ważniejszych jest zadbanie o dobry kontakt. Przy wiekszej ilosci klientów koniecznie trzeba zainwestować w specjalny program do obsługi klienta, np. taki: http://focustelecom.pl/oprogramowanie-do-obslugi-klienta/ To rozwiązanie, które świetnie się sprawdza w wielu sytuacjach..
karlik

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Marketing i reklama