Przykłady dobrych mailingów

Jak skutecznie reklamować firmę.

Re: Przykłady dobrych mailingów

Postautor: afaktury » niedziela 05 kwie 2015, 18:11

Firmy oferujące takie usługi często udostępniają przykłady takich kampanii realizowanych za pomocą ich platform. Można zapoznać się z takimi przykładami.
afaktury.pl
Prosty program do fakturowania online
Wystawianie faktur w obcych językach, w tym chińskim.
afaktury

Postautor: teszka » wtorek 05 sty 2016, 13:34

Warto mieć na uwadze to, że mailing powinien łączyć w sobie nie tylko estetykę ale i skuteczność, trzeba znać mechanizmy dzięki którym nie trafi do folderu spam, stworzyć bazę itp. To wbrew pozorom szereg działań, które mają wpływ na jego odbiór i które mogą zabierać czas – dlatego w naszej firmie zlecone jest to zewnętrznym specjalistom ( Inforsys prowadzi te działania ) i sprawdza się całkiem nieźle.
teszka

Postautor: kalinowski_marcin » czwartek 18 lut 2016, 18:23

Mailing do niedawna był dobrym sposobem na promowanie firmy, choć według mnie obecnie lepszym sposobem będą wiadomości tekstowe w postaci sms-ów, w końcu trafiają bezpośrednio do zainteresowanych odbiorców.
kalinowski_marcin

Postautor: Oszust » piątek 07 kwie 2017, 18:29

Na marketing szeptany trzeba bardzo uważać, spotkałam się z wieloma "szeptaczami", którzy nigdy nie pracowali w firmie marketingowej i nie mają pojęcia o profesjonalnych działaniach w tej dziedzinie a przyciągają klientów usługami za jakieś grosze i w domach spamują niszcząc wizerunek firm. Wiem o czym mówię bo na sobie przetestowałam takich "specjalistów" i długo podnosiłam się z syfu jaki mi zafundowali w internecie. Wiadomo że każdy chce wydać jak najmniej ale nie polecam korzystać z tanich usług niewiadomo kogo tylko trzeba zgłosić się do agencji, która wie co robi. Marketing szeptany może rozwinąć firmę ale tak samo może ją zniszczyć. Sprawdzona firma to podstawa. Odradzam współpracę z K. Szajewskim i M.Kormilukiem. Ten agent buzz to słaba firma i niszy wizerunek innym firmom. Postępując niezgodnie z prawem. Co powoduje niezadowolenie ludzi, bo wszystkich okłamuje.
Oszust

Postautor: e214 » czwartek 13 kwie 2017, 20:33

Nie polecam firmy AgentBuzz prowadzonej prze Pana Michała K. i Pana Kamila Sz.. To firma krzak, która niszczy firmom reputację i jest jedną z najgorszch w branży. Trzeba na nich mieć oko.
e214

Poprzednia

Wróć do Marketing i reklama