Marketing szeptany - co? gdzie? i jak?

Jak skutecznie reklamować firmę.

Re: Marketing szeptany - co? gdzie? i jak?

Postautor: Maka30 » wtorek 07 lut 2017, 10:59

Marketing szeptany nie jest prosty, jest bardzo czasochłonny. Jeżeli wybierzemy szeptankę za 100 zł to możemy się mocno rozczarować, bo ile z tych linków zostanie na koniec miesiąca? Dobrzy freelancerzy wyceniają się na >2 zł za wpis, w dobrej agencji ten koszt może wzrosnąć nawet do 10 zł. Wszystko zależy od branży i od naszych oczekiwań. Dobrze jest np. wybrać jakąś agencję i zdecydować się na mix strategii, które podniosą nasze pozycje i zwiększą znajomość marki.
Maka30

Postautor: Ilona » czwartek 23 mar 2017, 11:16

Na marketing szeptany trzeba bardzo uważać, spotkałam się z wieloma "szeptaczami", którzy nigdy nie pracowali w firmie marketingowej i nie mają pojęcia o profesjonalnych działaniach w tej dziedzinie a przyciągają klientów usługami za jakieś grosze i w domach spamują niszcząc wizerunek firm. Wiem o czym mówię bo na sobie przetestowałam takich "specjalistów" i długo podnosiłam się z syfu jaki mi zafundowali w internecie. Wiadomo że każdy chce wydać jak najmniej ale nie polecam korzystać z tanich usług niewiadomo kogo tylko trzeba zgłosić się do agencji, która wie co robi. Marketing szeptany może rozwinąć firmę ale tak samo może ją zniszczyć.
Jak ktoś by był zainteresowany zachęcam do współpracy z first-position.pl - sprawdzona firma.
Ilona

Postautor: krajan77 » wtorek 28 mar 2017, 13:38

Zdecydowanie warto wykorzystać w tym celu media społecznościowe, ale ostrzegam - szeptanka w social mediach całkiem sporo kosztuje.
krajan77

Postautor: Maka30 » środa 29 mar 2017, 10:49

Jeżeli zlecamy marketing szeptany - czy to w sieci czy w mediach społecznościowych - agencji musimy liczyć się z kosztami. Trzeba też docenić doświadczenie i dobrze wykonaną pracę. Po taniości może się okazać, że wpisy/linki znikną po tygodniu, dostaniemy ban od Google, albo po zakończonej współpracy nasze pozycje spadną na łeb, na szyję. Jeżeli nie mamy budżetu to lepiej poczekać i uzbierać, niż zlecać to komuś za małe pieniądze. Agencja marketingu internetowego przynajmniej zagwarantuje nam, że pozycje po zakończeniu współpracy nie spadną od razu (po pewnym czasie na pewno - w końcu konkurencja nie śpi, a algorytm Google zmienia się codziennie). Działania marketingowe powinny być stałe i ciągle pracować na naszą pozycję.
Maka30

Postautor: Olaf H » wtorek 11 kwie 2017, 11:21

Racja, z marketingiem szeptanym trzeba uważać, bo często takie wpisy są zwykłym spamowaniem i przynoszą odwrotny efekt od zamierzonego. Mi pomógł iwizerunek.pl który profesjonalnie wykonał szeptankę, dzięki czemu mam więcej klientów i większe zyski w firmie.
Olaf H

Postautor: 214e » czwartek 13 kwie 2017, 20:31

Nie polecam firmy AgentBuzz prowadzonej prze Pana Michała K. i Pana Kamila Sz.. To firma krzak, która niszczy firmom reputację i jest jedną z najgorszch w branży. Trzeba na nich mieć oko.
214e

Postautor: ponny » wtorek 23 maja 2017, 05:42

na allegro znajdziesz oferty i nie tylko poczytaj odrobinkę w sieci :)
ponny

Postautor: GrzeczorzOri » wtorek 30 maja 2017, 08:05

Czy w ostatnim czasie coś się zmieniło w tej materii? Polecacie kogoś nowego? Ktoś z Was korzystał i może opisać efekty?
GrzeczorzOri

Postautor: Burek » środa 28 cze 2017, 13:26

Nie polecam Agentbuzz. Korniluk i Szajewski to błazny i nieroby. Pracowałem u nich i wiem jak ta praca wygląda. Mają w dupie jak ich marketing wychodzi dla firmy z którą współpracują. Robią to tylko po to by to zrobić. A nie by to wyglądało porządnie. A opinie ludzi niezadowolonych odrazu kasują.
Burek

Postautor: grey tree » niedziela 02 lip 2017, 15:10

Dzień dobry,
to ciekawy wątek, bo pokazuje, że użytkownicy internetu mają świadomość tego, jak wygląda błędnie przeprowadzona kampania WoMM i wiele agencji interaktywnych powinno sobie wziąć te rady do serca. Tyczy się to również klientów, którzy często nie są zainteresowani wysokiej jakości wpisami, a jak największą liczbą postów z linkiem. Przez takie działania marketing szeptany zaczyna być coraz mniej popularną formą reklamy, a szkoda, bo kilka lat temu przynosiła bardzo dobre efekty. Jeśli już decydują się Pańtwo na "szeptankę", to niech to będzie usługa poważnej agencji interaktywnej, która nie zaszkodzi Państwa firmie.
Agencja interaktywna grey tree sp. z o.o.
ul. Ogrodowa 32a/6, 00-896 Warszawa
grey tree

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Marketing i reklama