Gadżety reklamowe

Jak skutecznie reklamować firmę.

Re: Gadżety reklamowe

Postautor: karlik » piątek 21 paź 2016, 11:17

Dobrą formą reklamy są wycieraczki z logo. To naprawdę fajny gadżet do firmy. Zresztą poczytajcie o tym sami: http://theweddingworkbook.com/wycieraczki-logo-rozne-formy-reklamy-czyli-slow-o-sposobach-promocji-internecie
Żeby być sobą trzeba być kimś.
karlik

Postautor: Romad » wtorek 27 gru 2016, 19:37

Myśleliście o kalendarzach firmowych z logo? Chyba mniej oklepane niż długopis, by dodać oryginalności można zaznaczyć ciekawe i śmieszne święta w kalendarzu :) Z łatwością zamówisz takie online www.foto.wp.pl Tworzyliście już coś podobnego czy stawiacie na inne gadżety?
Romad

Postautor: Daczkowski » piątek 30 gru 2016, 14:43

Wydaje mi się, że niektórzy nie do końca wiedzą na czym ma polegać gadzet reklamowy. To ma być upominek, który potem będzie kojarzył się z firmą i to w miły sposób kubki, długopisy to są rzeczy które się używa codziennie, ale nie wywołują jakiegoś szczególnego miłego skojarzenia. A macie takie możliwości przykład ? Zamówcie sobie przez http://e-torty.pl/do/tc/oferta-dla-firm muffinki dołączcie do tego jakiś talerzyk z logiem firmowym, albo kartkę z podziękowaniami za zakup/współpracę możliwości jest dużo, jak nie chcecie tego wysyłać to podajcie adresy to firma sama to roześle.
Daczkowski

Postautor: maykee » sobota 07 sty 2017, 11:19

Ja byłem w tamtym roku na targach reklamowych, żeby znaleźć ciekawe gadżety dla moich klientów i zamówiłem powerbanki z logo firmy. W tym roku też jadę 15 lutego na Remadays, żeby poszukać nowych pomysłów. Mają nagradzać najbardziej innowacyjne firmy w branży, więc spodziewam się zobaczyć jakieś nowe rozwiązania. Tak jak mówicie, kubki czy długopisy już na nikim nie robią wrażenia.
maykee

Postautor: bieslku » środa 18 sty 2017, 12:09

Wiecie co gadżety, gadżetami, ale tak jak już ktoś wspomniał gadżetami nowych klientów raczej nie przyciągniemy :p Lepiej to zrobić trochę inaczej. Przede wszystkim jeśli chcemy zwiększyć rozpoznawalność firmy warto bywać na wydarzeniach i targach branżowych. Na takich targach są zazwyczaj setki firm więc istotne jest aby wyróżnić się z tłumu. jak? Według mnie najlepiej oryginalnym stoiskiem. Przepiękne stoiska robi Berkano berkano.pl/portfolio?category=17#. Moja znajoma ma takie stanowisko i zawsze przyciąga bardzo dużo osób.
bieslku

Postautor: kazik44 » wtorek 24 sty 2017, 10:21

Gadżety powinny być przede wszystkim praktyczne i użyteczne aby nasz klient chciał z nich często korzystać a najlepiej codziennie. Takim gadżetem który jest chętnie przyjmowany przez klientów a później użytkowany są kubki reklamowe. Każdy chętnie je przyjmuje a następnie z nich korzysta przez długie lata więc inwestycja w taki gadżet procentuje nam przez długi czas. Długopisy są wyrzucane kiedy wkład się skończy, kalendarze po roku lądują w koszu a z takiego kubka korzystamy i korzystamy :)
http://ceramika-reklamowa.com.pl kubki z logo
kazik44

Postautor: Uciec » piątek 07 kwie 2017, 18:27

Na marketing szeptany trzeba bardzo uważać, spotkałam się z wieloma "szeptaczami", którzy nigdy nie pracowali w firmie marketingowej i nie mają pojęcia o profesjonalnych działaniach w tej dziedzinie a przyciągają klientów usługami za jakieś grosze i w domach spamują niszcząc wizerunek firm. Wiem o czym mówię bo na sobie przetestowałam takich "specjalistów" i długo podnosiłam się z syfu jaki mi zafundowali w internecie. Wiadomo że każdy chce wydać jak najmniej ale nie polecam korzystać z tanich usług niewiadomo kogo tylko trzeba zgłosić się do agencji, która wie co robi. Marketing szeptany może rozwinąć firmę ale tak samo może ją zniszczyć. Sprawdzona firma to podstawa. Odradzam współpracę z K. Szajewskim i M.Kormilukiem. Ten agent buzz to słaba firma i niszy wizerunek innym firmom. Postępując niezgodnie z prawem. Co powoduje niezadowolenie ludzi, bo wszystkich okłamuje.
Uciec

Postautor: e214 » czwartek 13 kwie 2017, 20:34

Nie polecam firmy AgentBuzz prowadzonej prze Pana Michała K. i Pana Kamila Sz.. To firma krzak, która niszczy firmom reputację i jest jedną z najgorszch w branży. Trzeba na nich mieć oko.
e214

Postautor: koczkodan » poniedziałek 24 kwie 2017, 14:44

ja bym wolał zamiast inwestować w gadżety i inne tego typu bajery to zainwestować kasę w swoją stronę internetową :) ostatnio wyłożyliśmy trochę kasy dla tej firmy like.agency/pl/ ale to co zrobili z naszym www przerosło nasze oczekiwania. Strona jest czytelna i przejrzysta dla użytkowników, nie tylko dla robotów hehe :) polecam jak najbardziej
koczkodan

Postautor: swing » poniedziałek 22 maja 2017, 20:42

Myślę że promocja w internecie jest najbardziej opłacalną formą reklamy.
swing

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Marketing i reklama