Gadżety reklamowe

Jak skutecznie reklamować firmę.

Gadżety reklamowe

Postautor: ariadna79 » poniedziałek 30 wrz 2013, 18:34

A ja polecam różnego rodzaju gadżety reklamowe. Mogą to być smycze, długopisy, kubki, koszulki albo np. takie fajne kalendarze do postawienia na biurku:
Kod: Zaznacz cały
http://www.kalendarze.net.pl/?2/Kalendarze-biurkowe
. Stoi sobie taki kalendarzyk i przypomina o naszej firmie cały czas ;).
ariadna79

Re: Gadżety reklamowe

Postautor: tom7878 » wtorek 01 paź 2013, 16:01

Takie gadżety są dobre ale dla kogoś kto już korzystał z usług naszej firmy-taki prezencik:) Jeśli komuś zależy na nowych klientach będzie się musiał bardziej postarać. Z tego co się orientuję to dobre efekty przynoszą Adwords-y i analityka internetowa.
tom7878

Postautor: ludek87 » piątek 11 paź 2013, 11:20

Gadżet musi być przede wszystkim oryginalny, aby zapadł w pamięć. Ostatnio na stronie drukarni internetowej (flyeralarm.pl) trafiłem na rewelacyjny pomysł na gadżet – sanki :) :) według mnie to świetna propozycja, zwłaszcza dla hoteli – nie musi to być przecież od razu prezent dla Klientów, ale jakaś tam atrakcja dla najmłodszych :)zauważyłem, że drukarnia realizuje nawet zamówienia na pojedyncze sztuki, także można nawet zamówić jeden na próbę, a potem ewentualnie zainwestować…
ludek87

Postautor: Desper » piątek 11 paź 2013, 13:46

Przyznam szczerze sam nie mam za dużo czasu na ogarnianie takich tematów, ale na szczęście mam od tego swoją agencję kreatywną Babilon Media. Oni pilnują dla mnie wszystkiego i nie muszę się o nic martwić. Ja tylko akceptuje ich pomysły.
Desper

Postautor: Maras77 » poniedziałek 28 paź 2013, 09:29

Bardzo fajnie, że ktoś poruszył ten temat, bo uważam, że powinno się pokazać plusy i minusy korzystania z usług agencji. Osobiście uważam, że dobrych specjalistów na rynku jest naprawdę nie wielu. Wielokrotnie przejechałem się na tym, że jakaś agencja niewłaściwie wywiązała się ze swoich obowiązków, przez co i u mnie harmonogram działań się rozpadł. Jeśli ktoś jest zadowolony z usług danej firmy/agencji, tak jak kolega wyżej z Babilon Media, to powinien uznać się za szczęściarza. Naprawdę polecam sprawdzać opinie o swoich partnerach biznesowych.
Maras77

Postautor: Komdas » wtorek 29 paź 2013, 13:52

tom7878 pisze:Takie gadżety są dobre ale dla kogoś kto już korzystał z usług naszej firmy-taki prezencik:) Jeśli komuś zależy na nowych klientach będzie się musiał bardziej postarać. Z tego co się orientuję to dobre efekty przynoszą Adwords-y i analityka internetowa.

Internet to swoją drogą, ale takie gadżeciki to też dobra opcja, choć nie w firmie o każdym charakterze jest do zaaplikowania, jeżli firma opiera się na współpracy z wieloma podmiotami, to owszem, takie kalendarze, czy długopisy działają; ale jeżeli firma pracuje raczej w swoim obrębie, to raczej nie ma co w to inwestować.
Komdas

Postautor: weronika80 » sobota 02 lis 2013, 20:23

Gadżetów reklamowych jest mnóstwo. Na topie są ostatnio gadżety eko lub z filcu. Ja zamawiałam torby z nadrukiem na gravton.pl . Skontaktowałam się z nimi, doradzili mi, realizacja szybka i bez zarzutów. Polecam
weronika80

Postautor: justin77 » piątek 08 lis 2013, 12:06

Jest firma, która ma w ofercie trochę inne gadżety reklamowe - na ich stronie można zapoznać się z ofertą - www.dostawca1.pl.
Myślę, że ludzie powoli odchodzą od długopisów, breloczków i smyczy, można spróbować czegoś nowego.
justin77

Postautor: Jusup » poniedziałek 25 lis 2013, 09:52

jeśli chodzi o gadżety, ja od jakiegoś czasu współpracuje z firmą z Poznania. Bardzo mili, uczciwi a co za razem rzetelni ! A chyba to naprawdę się liczy. www reflect pl . Jeśli ktoś skorzysta i będzie zadowolony niech da mi znać na maila filipoo77@gazeta.pl
Jusup

Postautor: Renden » czwartek 12 gru 2013, 09:35

Tradycyjne gadżety, czyli długopisy, kalendarze i tego typu drobiazgi są ok. Wydaje mi się, że jednak czasem warto wyrwać się z tego schematu i zainwestować w jakieś ciekawsze gadżety. Przykładowa firma Fabryka Plecaków z Poznania ma w swojej ofercie reklamowe torby, plecaki, kosmetyczki, worki żeglarskie itp. Wiadomo, że taki sprzęt jest droższy od długopisu, ale klientom lub pracownikom może się naprawdę spodobać. Warto przynajmniej przy kupowaniu gadżetów taką opcję rozważyć.
Renden

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Marketing i reklama