Reklama klubu fitness

Jak skutecznie reklamować firmę.

Reklama klubu fitness

Postautor: Hite » niedziela 30 lis 2014, 11:40

Pomagam mojej znajomej wypromować klub fitness mieszczący się w Katowicach. Jego oferta jest kierowana głównie do kobiet, ale wiadomo, mężczyźni też mogą przyjść na jakieś zajęcia. Zależy nam głównie na pozytywnym budowaniu wizerunku, rozpoznawalności. To nie jest żadna sieciówka więc od zera musimy nad pracować. Jakie sposoby promocji/reklamy byście wybrali mając na uwadze ten cel?
Hite

Re: Reklama klubu fitness

Postautor: zdzs » niedziela 30 lis 2014, 13:40

może zróbcie ankiety konsumenckie czy to w ogolę ma sens? bo różnie to bywa, miasto miastem, ale może się nie przyjąć. Może jakieś ulotki promocyjne? na zasadzie z ulotką 10% taniej? albo coś? ja na początku działałem z firmą ulotex i oni mi organizowali takie akcje i powiem, zadziałało :)
zdzs

Postautor: Malinga » niedziela 30 lis 2014, 19:41

Myślę że taki lokal najlepiej intensywnie reklamować w najbliższym sąsiedztwie nikt nie przyjadą do siłowni z drugiego końca miasta. Ulotki są fajnym pomysłem.
Malinga

Postautor: lulka » poniedziałek 01 gru 2014, 10:21

a ja myslę, że gadżety reklamowe mogą być fajnym pomysłem :) ja np. dla swojej firmy zamówiłam z kanwa art świetne torby ekologiczne. maja rozne rodzaje tych gadzetow wiec najlepiej sobie przegladnac i moze cos akurat ci spasuje :)
lulka

Postautor: Erico » środa 31 gru 2014, 20:13

Musisz znaleźć w swoim klubie unikalny punkt sprzedażowy, coś co Cię wyróżnia i promować właśnie to, jak np. ProfiFitnessSchool stawia na bardzo doswiadczoną i co warte podkreślenia międzynarodową kadrę. Zdaję sobie sprawę, że Twój klub jest mniejszy, ale chciałem tylko zobrazować. Może masz jakąś super lokalizację albo oryginalne sprzęty?
Erico

Postautor: awesyt » czwartek 05 lut 2015, 20:20

Współpracowałem z CMI (Centrum Marketingu Internetowego) kilka miesięcy, robili mi kampanię pakiet facebook i pakiet google, bardzo porządna robota, nad wszystkim miałem kontrolę i wiedziałem co i gdzie sie dzieje
jak ktoś chce to kontakt tutaj http://www.reklamamarketing.blogspot.com/
awesyt

Postautor: Diana21 » wtorek 10 lut 2015, 13:07

Utwórzcie konto na facebooku dla klubu i organizujcie konkursy z nagrodami w postaci karnetów;) możecie zrobić jakąś zniżkę za polecenie, ofertę pierwszych zajęć gratis, zniżki dla studentów. Ogłaszajcie akcje, np. raz w miesiącu wstęp na zajęcia gratis, albo przy zakupie karnetu porada trenera personalnego gratis;)
Ale to, że coś jest oczywiste nie oznacza jeszcze, że jest prawdą. - Pratchett
Diana21

Postautor: Marecki1967 » poniedziałek 23 lut 2015, 13:24

FB na pewno będzie dobrym rozwiązaniem.
Marecki1967

Postautor: wojciech_m » środa 01 cze 2016, 20:09

Zobaczcie sobie https://serwersms.pl - to narzędzie do masowej wysyłki wiadomości tekstowych. Powiadomienia sms to dobry sposób, aby usprawnić kontakt z klientem. Z wiadomością można dotrzeć do dłuzej liczby odbiorców i to w bardzo krótkim czasie.
wojciech_m

Postautor: FitPlanner » czwartek 25 sie 2016, 15:47

Kluby fitness i inne obiekty sportowe mogą promować się w naszym serwisie FitPlanner.pl. Odwiedzają nasz serwis użytkownicy (ponad 70tys. miesięcznie) poszukujących zajęć sportowych w swojej okolicy. Ponadto dysponujemy specjalnym narzędziem jak oprogramowanie dla klubów fitness aby usprawnić zarządzanie klubem m.in. system rezerwacji online ;)

FitPlanner Biznes - Oprogramowanie dla klubów fitness i obiektów sportowych
FitPlanner.pl to największa w Polsce platforma umożliwiająca znalezienie zajęć sportowych w najbliższej okolicy użytkownika i zarezerwowanie na nich miejsca przez Internet.
FitPlanner

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Marketing i reklama