Reklama klubu fitness

Jak skutecznie reklamować firmę.

Re: Reklama klubu fitness

Postautor: zbyszek3 » czwartek 22 wrz 2016, 12:27

Według mnie skoro celem jest ściągnięcie klientów w konkretne miejsce to dobrym pomysłem jest odpowiednie oznaczenie go, w taki sposób, aby nie umknęło uwadze i każdy przechodzeń zwrócił uwagę. Wyraźnie pokazane logo wpływa korzystnie na wizerunek. Tutaj można zobaczyć co mam na myśli http://www.apla.eu/portfolio/miasta/lodz. W dodatku ta firma działa na terenie całej Polski, więc odległość nie ma znaczenia. Warto przejrzeć całą ofertę, bo jest tam masa rozwiązań, które przydadzą się w reklamowaniu biznesu.
zbyszek3

Postautor: Zuzannaa » piątek 21 paź 2016, 06:02

zgadzam się z tym, że świadomość marketingowa rośnie a co za tym idzie trzeba też dużo więcej uwagi poświęcić żeby podtrzymać swoją konkurencyjność, ja akurat stawiam na karty rabatowe bo moim zdaniem najlepiej taka opcja się sprawdza w mojej branży, w cardon bez problemu, przy bardzo indywidualnym podejściu zaprojektowali mi świetne karty, które nie dość że oryginalnie wyglądają to o niszczeniu się czy ścieraniu nie ma mowy
Zuzannaa

Postautor: git0 » środa 09 lis 2016, 16:23

Najlepszą reklamę zrobiła mi firma wezom - http://wezom.pl/services/pozycjonowanie Wypozycjonowali mi tanio i szybko stronę. Jestem bardzo zadowolony. Polecam skorzystać z ich usług, bo warto!
git0

Postautor: e214 » czwartek 13 kwie 2017, 20:37

Nie polecam firmy AgentBuzz prowadzonej prze Pana Michała K. i Pana Kamila Sz.. To firma krzak, która niszczy firmom reputację i jest jedną z najgorszch w branży. Trzeba na nich mieć oko.
e214

Postautor: Ulka » wtorek 30 maja 2017, 08:55

Ja słyszałam od znajomej, że ma coś takiego jak system rezerwacji z mwizyta.pl. Pomaga to zorganizować wszystko i też pozyskać nowych klientów bo wiadomo, że jak wszystko jest fajnie zorganizowane to nowi klienci przybywają. Wiem, że u niej to zadziałało super ;)
Ulka

Postautor: mariapartyka » środa 31 maja 2017, 17:00

Ulka pisze:Ja słyszałam od znajomej, że ma coś takiego jak system rezerwacji z mwizyta.pl. Pomaga to zorganizować wszystko i też pozyskać nowych klientów bo wiadomo, że jak wszystko jest fajnie zorganizowane to nowi klienci przybywają. Wiem, że u niej to zadziałało super ;)

Zerknę sobie na tą stronkę bo ja też właśnie myślę nad takim systemem, na pewno jest to super sprawa. Nie raz miałam tak, że mieliśmy zamieszanie, ludzie nie przychodzili na zajęcia bo zapominali, coś miałam z pracownikami, że za mało było w klubie a za dużo klientów... ahhh... Muszę w końcu się za to zabrać :D
mariapartyka

Postautor: Welmer » czwartek 01 cze 2017, 13:35

Czasami zapomniane ulotki się przydają.
Welmer

Postautor: Janka » środa 07 cze 2017, 11:44

ciekawy ten system rezerwacji z mwizyta, poczytałam u nich na stronie i przedstawia się to ciekawie. Fajnie, że nie ma umów czasowych albo abonamentów
Janka

Postautor: zawszenatak » piątek 16 cze 2017, 14:41

Na chwilę obecną najbardziej skuteczny w tym temacie jest Facebook oraz jego Facebook Ads. Myślę, że przy budżecie na reklamę 1000-1500 złotych miesięcznie jesteś w stanie zdobyć tyle likeów, że promocja klubu rozejdzie się później drogą pantoflową.
zawszenatak

Postautor: michału » poniedziałek 03 lip 2017, 15:00

a co sądzicie o takich kartach rabatowych albo stałego klienta. Sam mam coś takiego od firmy Cardon, dodatkowo zamawiałem od nich karty do identyfikacji dla pracowników czyli takie zbliżeniowe. Jest to coś innowacyjnego, wysłuchali moim próśb, pomysłów i byli w stanie je zrealizować. Mam je już jakiś czas i naprawdę są dobrze wykonane, wszystko zostało zrealizowane na czas, jednym słowem warto. Może macie u siebie wprowadzone takie rozwiązanie?
michału

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Marketing i reklama