Dobra agencja reklamowa?

Jak skutecznie reklamować firmę.

Dobra agencja reklamowa?

Postautor: redsky » czwartek 07 maja 2015, 08:18

Jakie agencje reklamowe możecie polecić a jakie omijać z daleka?
redsky
 
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 04 gru 2014, 12:04

Re: Dobra agencja reklamowa?

Postautor: Karczi312 » czwartek 07 maja 2015, 09:29

O jakich agencjach mowa? Reklamowe czy marketingowe.
Jak reklamowe to http://www.s4.pl/
A jak marketingowa to http://www.agentbuzz.pl/
Karczi312
 
Posty: 28
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 13:11

Re: Dobra agencja reklamowa?

Postautor: wojciech_m » środa 01 cze 2016, 20:41

Mogę polecić dobre narzędzie do marketingu mobilnego, zobaczcie sobie https://serwersms.pl. System umożliwia wysyłkę komunikatów w formie SMS, co można robić korzystając z własnej bazy klientów, można też tworzyć nowe zbiory kontaktów.
wojciech_m
 
Posty: 20
Rejestracja: poniedziałek 29 cze 2015, 10:11

Re: Dobra agencja reklamowa?

Postautor: darek111 » wtorek 14 cze 2016, 12:06

Myślę, że warto podejść do tego bardziej od strony tworzenia wizerunku, dobrego PRu, są agencje, które zajmują się tym kompleksowo i mają do tego odpowiednich specjalistów, podrzucam conture.pl mają fajne, nowoczesne podejście do marketingu i PRu
darek111
 

Re: Dobra agencja reklamowa?

Postautor: Maka30 » wtorek 07 lut 2017, 10:36

Jeżeli szukacie firmy, która dobrze wypromuje firmę w internecie to trzeba przede wszystkim wziąć pod uwagę kilka cech dobrej agencji:
1. Indywidualnie dobrana strategia pasująca do branży, do klientów danej branży.
2. Wysokie skoki pozycji mogą doprowadzić do kary od Google - dobra agencja interaktywna nie gwarantuje sukcesu w miesiąc. Działania marketingowe wymagają czasu, rzetelnych przygotowań - stąd też bierze się kolejny punkt: długoterminowa umowa.
3. Długoterminowa umowa i co dalej - dzięki umowie zawartej na kilka miesięcy agencja jest w stanie powoli, acz systematycznie realizować uzgodnioną strategię, a co za tym idzie - pozycje utrzymają się dłużej. Pozycjonowanie to jest ciągła praca nad pozycją, by konkurencja nas nie wyprzedziła. Warto również się dowiedzieć co się stanie po zakończeniu umowy - czy prace zostaną natychmiast ukończone i czy linki zdobyte podczas współpracy zostaną natychmiast usunięte? Jeżeli tak, to nie jest to dobra agencja reklamowa.
4. Wysyłanie comiesięcznych raportów - dobra agencja wysyła klientom comiesięczne raporty z efektami pracy, pokazuje jakie działania zostały wykonane. Jeżeli zachodzi taka potrzeba to dobra agencja przeprowadzi analizę działań i je zoptymalizuje jeżeli nie przynoszą one dobrych efektów. Ważne jest też przeprowadzenie audytu strony przed rozpoczęciem działań.
5. Cena - dobra agencja się ceni, dlatego też pozycjonowanie - dobre pozycjonowanie - nie jest tanie. Wymaga ono działań i konkretnych narzędzi, często płatnych. Nie warto wybierać agencji, która obiecuje szybkie efekty za małą cenę. Najlepszy jest model abonamentowy, dużo agencji odeszło już od modelu rozliczania się za efekt, bo był on niekorzystny dla obu stron.
Tak więc mam nadzieję, że moje wskazówki pomogą wybrać dobrą agencję interaktywną, która będzie spełniała powyższe wymagania. Ze swojej strony mogę polecić agencję SOLV, która spełnia wszystkie te wymagania.
Maka30
 
Posty: 20
Rejestracja: piątek 27 lis 2015, 13:51

Re: Dobra agencja reklamowa?

Postautor: Derkos » piątek 07 kwie 2017, 18:26

Na marketing szeptany trzeba bardzo uważać, spotkałam się z wieloma "szeptaczami", którzy nigdy nie pracowali w firmie marketingowej i nie mają pojęcia o profesjonalnych działaniach w tej dziedzinie a przyciągają klientów usługami za jakieś grosze i w domach spamują niszcząc wizerunek firm. Wiem o czym mówię bo na sobie przetestowałam takich "specjalistów" i długo podnosiłam się z syfu jaki mi zafundowali w internecie. Wiadomo że każdy chce wydać jak najmniej ale nie polecam korzystać z tanich usług niewiadomo kogo tylko trzeba zgłosić się do agencji, która wie co robi. Marketing szeptany może rozwinąć firmę ale tak samo może ją zniszczyć. Sprawdzona firma to podstawa. Odradzam współpracę z K. Szajewskim i M.Kormilukiem. Ten agent buzz to słaba firma i niszy wizerunek innym firmom. Postępując niezgodnie z prawem. Co powoduje niezadowolenie ludzi, bo wszystkich okłamuje.
Derkos
 

Re: Dobra agencja reklamowa?

Postautor: e214 » czwartek 13 kwie 2017, 20:35

Nie polecam firmy AgentBuzz prowadzonej prze Pana Michała K. i Pana Kamila Sz.. To firma krzak, która niszczy firmom reputację i jest jedną z najgorszch w branży. Trzeba na nich mieć oko.
e214
 

Re: Dobra agencja reklamowa?

Postautor: michalszafranski » poniedziałek 17 lip 2017, 21:53

Zapraszam do współpracy emesz.pl Michał Szafrański. Rozliczamy się w momencie kiedy uda się wynieść Twoją stronę na wyżyny ...
Mój blog www.michalszafranski.pl, na którym piszę o marketingu od lat...
michalszafranski
 
Posty: 6
Rejestracja: czwartek 19 gru 2013, 21:07

Re: Dobra agencja reklamowa?

Postautor: grey tree » poniedziałek 24 lip 2017, 08:10

Dzień dobry,
wybieranie agencji z polecenia obcych osób na forach internetowych może nie być trafionym pomysłem. Nie wie Pan tak naprawdę, kto podpisuje się pod tymi postami i jakie są faktycznie osiągnięcia danej agencji. Najlepiej weryfikować jej umiejętności poprzez wgląd w portfolio i opinie rzeczywistych klientów, którzy często dają agencjom rekomendacje na piśmie. Radzimy podejmować decyzję po szczegółowej analizie, ponieważ wybór dobrej agencji może być sukcesem dla Pana firmy.
Agencja interaktywna grey tree sp. z o.o.
ul. Ogrodowa 32a/6, 00-896 Warszawa
grey tree
 
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 22 cze 2017, 15:36

Re: Dobra agencja reklamowa?

Postautor: asamblers » wtorek 17 paź 2017, 11:23

Dzieki za pomoc jestem bardzo wam wdzięczny
http://worldapartments-in.com
asamblers
 
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 12 paź 2017, 22:09

Następna

  • Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Marketing i reklama

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

cron
» Tu weźmiesz chwilówkę bez BIK! «