Czy koszulki reklamowe działają?

Jak skutecznie reklamować firmę.

Czy koszulki reklamowe działają?

Postautor: wanessa » poniedziałek 03 sie 2015, 22:20

Czy ktoś z was próbował reklamować swoją firmę za pomocą koszulek? Bo zastanawiam się nad tą formą, ale nie wiem czy warto.
wanessa

Re: Czy koszulki reklamowe działają?

Postautor: emil » wtorek 04 sie 2015, 11:21

Ja kiedyś organizowałem taki event i rozdawaliśmy tam koszulki reklamowe właśnie, to muszę stwierdzić, że zainteresowanie było spore i dość szybko nakład się rozszedł. Więc raczej mogę stwierdzić, że działają takie koszulki. Nie jest to też niewiadomo jaki koszt, szczególnie jak się zamawia w sprawdzonych miejscach. Ja zamawiałem akurat w hurtowni odzieży reklamowej http://www.reflect.pl/
Mają tam rzeczy dobrej jakości, wiem, bo sam sobie taką koszulkę wziąłem i mam ją do tej pory. Jest praktycznie niezniszczona, choć wiadomo, że nadruk trochę się już sprał po takim czasie.
W każdym razie sądzę, że to ciekawa alternatywa dla innych form reklamy.
emil

Postautor: easylife » czwartek 10 wrz 2015, 18:12

Koszulki sprawdzają się głównie w przypadku firm, które organizują eventy, koncerty, wydarzenia, akcje różne i muszą one być ciekawe i oryginalne. Trudno oczekiwać, że ktoś pójdzie na imprezę w koszulce z napisem "Warsztat samochodowy Henryk Nowak" ;) Im bardziej trafimy z przekazem (hasłem) do grupy docelowej, tym skuteczniejsza będzie kampania koszulkowa :)
easylife

Postautor: zarzadzaj_gip » czwartek 10 wrz 2015, 20:05

Taka koszulka musi być ciekawa, tak aby osoba która ją zabierze do domu nie używała jej tylko do spania;) reklama niech nie będzie duża, a na koszulce niech będzie ciekawy wzór, coś co sprawi, że ludzie będą chcieli to ubrać;)
zarzadzaj_gip

Postautor: SulmaiSulma.pl » środa 16 wrz 2015, 17:40

Koszulka jak każdy materiał reklamowy rozdawany klientom lub noszony przez pracowników. W pierwszej kolejności buduje pewien wizerunek produktu/firmy. Potem spełnia funkcję reklamową, jeżeli klient poczuje się "powołany" żeby ją nosić.

Jest to tak proste.

Natomiast ciężko odpowiedzieć mi na pytanie zadane w temacie, ponieważ nie wiem co autor rozumie przez słowo działa?
Pytanie raczej powinno brzmieć o to jaki efekt Was interesuje?

Z poszanowaniem

Sebastian Sulma
W sposób unikalny i użyteczny kreujemy rozwój sprzedaży.
Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem by podnieść poziom kreatywności na polskim rynku.
Świetnie się bawimy, robiąc to co dla innych jest poza zasięgiem. 8-)
SulmaiSulma.pl
SulmaiSulma.pl

Postautor: janek80 » środa 30 wrz 2015, 13:31

JAk najbardziej. Ja prowadzę firmę z maszynami rolniczymi, mam Facebooka, swój kanał na YouTube(także tematyka maszyn rolniczych) i stwierdziłem, że czemu mam nie mieć też koszulek? Być może tematyka wydaje się dziwna na tak szeroko podjęta kampanię reklamową, ale to na prawdę działa! Koszt takiej jednej koszulki to 6-8zł, na prawdę niedużo a widok ludzi chodzących w ubraniach z Twoim logiem jest super reklamą! Pozdrawiam.
janek80

Postautor: Kkluseek » czwartek 12 lis 2015, 12:31

Jeśli będą dobre materiałowo i będą ciekawie wyglądać, tak aby ludzie chcieli je nosić, bo będą działać;)
Kancelaria Wiol - bo stawiam na jakość i doswiadczenie!
Kkluseek

Postautor: Waldta » piątek 11 mar 2016, 12:38

Szczerze mówiąc wątpię. Ludzie jeśli noszą jakieś koszulki z widoczną marką to tylko dużych brandów, nigdy typowo "reklamowe".
Waldta

Postautor: Jan » środa 16 mar 2016, 13:17

Trzeba wymyślić jakiś oryginalny nadruk. Jeśli będą ciekawe, śmieszne lub po prostu ładne to ludzie będą je nosili :)
http://chwilowkinateraz.pl/
Jan

Postautor: Aniee » czwartek 21 kwie 2016, 15:23

Myślę, że już nie robią takiej furrory jak kiedyś :) ludzie mają swoje marki, w których chodzą :D
http://marketing.z-plusem.pl/
Aniee

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Marketing i reklama