Prowadzenie fanpage na Facebooku

Jak skutecznie reklamować firmę.

Postautor: anthony45 » środa 03 lut 2016, 15:05

Stworzę dla Twojej firmy profil na Facebooku, który zapewni poprawienie sprzedaży i reklamę własnej marki. Ożywi wizerunek Twojej firmy w mediach społecznościowych, dzięki skutecznemu prowadzeniu fanpage. Ciekawe teksty i posty sprzedażowe pomogą przyciągnąć rzesze fanów i znacząco wpłynąć na sprzedaż w firmie oraz zainteresowanie firmą. Dzięki dużej grupie osób zainteresowanych Twoimi produktami, łatwiej dotrzesz do nich wraz ze swoją ofertą i usługami.

Prowadzenie Facebook dla firm to nie tylko publikacja postów. To szeroki zakres działań – od zaplanowania i stworzenia szaty graficznej, po przez strategię marketingową, aż do tworzenia indywidualnych postów, które przyciągną fanów i pozwolą Ci na lepszy kontakt z nimi.

W ramach usługi prowadzenie fanpage na Facebooku zapewniamy:

- Stworzenie profilu na Facebooku wraz z unikatową oprawą graficzną dopasowaną do profilu firmy.
- Prowadzenie fanpage na Facebooku poprzez tworzenie i umieszczanie regularnych wpisów na profilu (ilość i tematyka do ustalenia). Wszystkie wpisy są widoczne dla klientów przed publikacją.
- Stały dostęp do danych statystycznych, zawierających informacje o skuteczności naszych działań – pełna kontrola nad tym, co dzieje się na Twoim fanpage.
anthony45

Re: Prowadzenie fanpage na Facebooku

Postautor: anthony45 » środa 03 lut 2016, 15:07

Kontakt: oseo@interia.pl
anthony45

Postautor: karlik » wtorek 19 kwie 2016, 13:49

Ja korzystam akurat z oferty tej firmy http://testimo.pl/social-media-marketing/ ale to prawda, że mogę polecić takie usługi. Zrobienie fanpage'a, kampanie Facebook czy w ogóle łączność z użytkownikami bardzo się polepszyła od kiedy zajmują się tym profesjonaliści. Myślę, że warto korzystać z takich usług
karlik

Postautor: Salomona » czwartek 21 kwie 2016, 09:30

Fanpage jest jak najbardziej potrzebny, ale przy odrobinie dobrej woli można wiele zrobić na własną rękę i to z całkiem dobrym skutkiem :)
Salomona

Postautor: drozdobyx » czwartek 21 kwie 2016, 12:24

Prowadzenie fanpage to nie jest nic trudnego, szczególnie że w internecie jest pełno informacji o tym jak to robić. Wystarczy trochę chęci.
drozdobyx

Postautor: marekbierc » czwartek 21 kwie 2016, 12:58

Oczywiście ,że prowadzenie funpage to nic trudnego. Nigdy firma nie zrobi tego z taką pasją jak Ty sam i będziesz miał nad wszystkim kontrole.
marekbierc

Postautor: Dawid » środa 25 maja 2016, 12:57

mozna prowadzić FanPage na własną rękę, ale znam takie firmy, które same się za to biorą i wygląda to tragicznie, amatorsko. Od prowadzenia publicznych, oficjalnych kont firmowych lepiej mieć jakąś agencję albo specjalistę od marketingu najlepiej z naszej branży, od dbania o wizerunek w sieci znam agencję Conture, współpracowałem kiedyś z nimi i byłem naprawdę bardzo zadowolony z efektów.
Dawid

Postautor: migotkaa » czwartek 26 maja 2016, 14:47

Tez jestem zdania, że prowadzenie fan page'a czy reklamowanie na forach internetowych lepiej powierzyć specjalistom. Działanie na własną rękę, nie dość ze moze okazac sie nieudolne i malo profesjonalne, to moze takze przyniesc skutek odwrotny od zamierzonego i zniechecic klientow do korzystania z naszych usług, produktow. Ja mam co prawda niewielka firmę, ale sprawowanie pieczy nad swoją marką w internecie powierzyłam firmie iWizerunek. I jestem zadowolona, bo klientow przybywa i moja firma jest dobrze wsrod nich postrzegana.
migotkaa

Postautor: andrzej_n » czwartek 29 wrz 2016, 15:41

Witam,
obecnie planuję korzystać z usług https://inf-art.pl/media-spolecznosciowe jednakże zawsze mogę spróbować czegoś innego.
Prosiłbym o wycenę prowadzenia fanpage dla https://fotobudek.pl/
Zależy mi na około 4 wpisać tygodniowo.
andrzej_n

Postautor: Romad » poniedziałek 14 lis 2016, 13:14

Nawet najlepiej prowadzony fanpage jest martwy bez fanów. Zwłaszcza ten firmowy. Jeżeli zaprosiłeś już wszystkich znajomych do jego polubienia, a wyniki nadal są marne to warto pomyśleć o zakupie pakietu, który ożywi Twoją stronę firmową. Ja swojego czasu kupiłem taki pakiet na stronie http://buyfans.pl i przybyło mi trochę fanów, zwiększyły się zasięgi oraz mój fanpage wygląda na żywszy.
Romad

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Marketing i reklama