Prowadzenie fanpage na Facebooku

Jak skutecznie reklamować firmę.

Re: Prowadzenie fanpage na Facebooku

Postautor: austachyKon » wtorek 06 gru 2016, 11:31

Wydaje mi się,że jeżeli typ Twojej działalności i odbiorców jest aktywny na fb to warto zainteresować się powierzeniem tego wyspecjalizowanej agencji reklamowej.
austachyKon

Postautor: SocialMistrzowie » sobota 07 sty 2017, 01:31

Profesjonalne prowadzenie fanpejdża już od 200 zł/m-c.
social.mistrzowie@gmail.com

i68.tinypic.com/10moqhe.png

i68.tinypic.com/20a9ymp.png
SocialMistrzowie

Postautor: KrzysiekK2 » poniedziałek 23 sty 2017, 14:43

Nie wiem jak wy, ale uważam, że najważniejsze są obrazy, mianowicie zdjęcia. My współpracujemy z oferty multiarte.com.pl i te zdjęcia dajemy na fanpage'u. Od razu więcej osób ogląda nasz profil i interesuje się naszą ofertę. Był to strzał w dziesiątkę, a taka forma reklamy obecnie jest bardzo skuteczna.
KrzysiekK2

Postautor: krystian » wtorek 28 lut 2017, 12:49

KrzysiekK2 pisze:Nie wiem jak wy, ale uważam, że najważniejsze są obrazy, mianowicie zdjęcia. My współpracujemy z oferty multiarte.com.pl i te zdjęcia dajemy na fanpage'u. Od razu więcej osób ogląda nasz profil i interesuje się naszą ofertę. Był to strzał w dziesiątkę, a taka forma reklamy obecnie jest bardzo skuteczna.

No to prawda obrazy mają wpływ, szczególnie na facebooku. Multiarte to chyba studio z Łodzi jak dobrze kojarzę, ponieważ moja siostra coś wspominała, że będzie tam robiła sesję dzieciakom.
krystian

Postautor: wuder » wtorek 21 mar 2017, 12:56

Lukratywne i opłacalne, moim zdaniem bardzo potrzebna rzecz dla marki.
wuder

Postautor: Welmer » środa 22 mar 2017, 14:26

Wszystko prawdopodobnie rozbija się o budżet. Albo ktoś bierze dużą agencję albo szuka freelancerów.
Welmer

Postautor: Tdges » piątek 07 kwie 2017, 18:25

Na marketing szeptany trzeba bardzo uważać, spotkałam się z wieloma "szeptaczami", którzy nigdy nie pracowali w firmie marketingowej i nie mają pojęcia o profesjonalnych działaniach w tej dziedzinie a przyciągają klientów usługami za jakieś grosze i w domach spamują niszcząc wizerunek firm. Wiem o czym mówię bo na sobie przetestowałam takich "specjalistów" i długo podnosiłam się z syfu jaki mi zafundowali w internecie. Wiadomo że każdy chce wydać jak najmniej ale nie polecam korzystać z tanich usług niewiadomo kogo tylko trzeba zgłosić się do agencji, która wie co robi. Marketing szeptany może rozwinąć firmę ale tak samo może ją zniszczyć. Sprawdzona firma to podstawa. Odradzam współpracę z K. Szajewskim i M.Kormilukiem. Ten agent buzz to słaba firma i niszy wizerunek innym firmom. Postępując niezgodnie z prawem. Co powoduje niezadowolenie ludzi, bo wszystkich okłamuje.
Tdges

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Marketing i reklama