Darmowe narzędzia do prowadzenia biznesu w internecie

Jak skutecznie reklamować firmę.

Darmowe narzędzia do prowadzenia biznesu w internecie

Postautor: Adam_Karwowski » czwartek 14 kwie 2016, 09:33

Hej!
Chciałbym podzielić się z wami listą 300 darmowych narzędzi do prowadzenia biznesu e-commerce przygotowaną przeze mnie. Myślę, że może się przydać :)

Kod: Zaznacz cały
http://blog.bloomboard.co/2016/04/05/200-darmowych-narzedzi-ktore-rozwina-kazdy-biznes-e-commerce/

Jeśli znacie inne dobre narzędzie to dajcie znać, będę aktualizował!
Adam_Karwowski

Re: Darmowe narzędzia do prowadzenia biznesu w internecie

Postautor: Waldta » poniedziałek 18 kwie 2016, 14:54

Fajny pomysł, na pewno wielu osobą się przyda :)
Waldta

Postautor: Adam_Karwowski » piątek 22 kwie 2016, 09:50

Dzięki ;) taki był cel, mam nadzieję, że komuś ułatwię życie ;)
Adam_Karwowski

Postautor: wojciech_m » środa 01 cze 2016, 19:54

Jakby ktoś z Was szukał narzędzi do usprawnienia komunikacji z klientem, rzućcie okiem na możliwości platformy serwersms, można ją wykorzystać także w kampaniach.
wojciech_m

Postautor: Romad » czwartek 20 paź 2016, 12:27

Z tego co się orientowałem to istnieje kilka takich narzędzi, za które nie trzeba płacić. Sam mam dosyć duży sklep na allegro i ja korzystam między innymi z edytora galerii https://sellia.pl Z tego co widziałem, to jeden z pakietów jest za darmo. Ja płacę, bo mam o wiele więcej aukcji niż 30, bo aż 500, ale zwraca mi się to. Nie muszę poświęcać mnóstwa czasu na ręczne zmienianie aukcji, ani nie muszę nikogo do tego zatrudniać.
Romad

Postautor: Nieudane » piątek 07 kwie 2017, 18:28

Na marketing szeptany trzeba bardzo uważać, spotkałam się z wieloma "szeptaczami", którzy nigdy nie pracowali w firmie marketingowej i nie mają pojęcia o profesjonalnych działaniach w tej dziedzinie a przyciągają klientów usługami za jakieś grosze i w domach spamują niszcząc wizerunek firm. Wiem o czym mówię bo na sobie przetestowałam takich "specjalistów" i długo podnosiłam się z syfu jaki mi zafundowali w internecie. Wiadomo że każdy chce wydać jak najmniej ale nie polecam korzystać z tanich usług niewiadomo kogo tylko trzeba zgłosić się do agencji, która wie co robi. Marketing szeptany może rozwinąć firmę ale tak samo może ją zniszczyć. Sprawdzona firma to podstawa. Odradzam współpracę z K. Szajewskim i M.Kormilukiem. Ten agent buzz to słaba firma i niszy wizerunek innym firmom. Postępując niezgodnie z prawem. Co powoduje niezadowolenie ludzi, bo wszystkich okłamuje.
Nieudane

Postautor: e214 » czwartek 13 kwie 2017, 20:34

Nie polecam firmy AgentBuzz prowadzonej prze Pana Michała K. i Pana Kamila Sz.. To firma krzak, która niszczy firmom reputację i jest jedną z najgorszch w branży. Trzeba na nich mieć oko.
e214

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Marketing i reklama