Aromamarketing, czyli marketing zapachowy

Jak skutecznie reklamować firmę.

Re: Aromamarketing, czyli marketing zapachowy

Postautor: marianna » wtorek 30 cze 2015, 20:57

basita pisze:Hej, a co powiecie na taką formę promocji: https://www.youtube.com/watch?v=KpX5Ooz5gv4 - chodzi o interaktywne witryny sklepowe. Coś takiego z polskich firm oferuje Alphavision. Jak dla mnie ekstra :) A Wy co uważacie?

Kolejny dowód na to, że Alpha Vision wyznacza trendy :)
marianna

Postautor: Frank » niedziela 06 gru 2015, 15:56

Czy ja wiem czy tak wyznaczają trendy? Dużo bardziej znana marka w Polsce to AromaCorp - http://www.aromacorp.pl/ - obecnie pracuje na etacie, ale kiedy prowadziłem swoje bistro wdrożyliśmy rozwiązania marketingu sensorycznego i musze przyznać, że efekty były naprawdę bardzo zadawalające, warunek jest jeden dobrać odpowiednie zapachy do branży i tutaj niestety, ale doświadczona kadra firmy która nam to sprzedaje musi pomóc, bez tego jest to bezsensu.
Frank

Postautor: Złodziejka » piątek 07 kwie 2017, 18:30

Na marketing szeptany trzeba bardzo uważać, spotkałam się z wieloma "szeptaczami", którzy nigdy nie pracowali w firmie marketingowej i nie mają pojęcia o profesjonalnych działaniach w tej dziedzinie a przyciągają klientów usługami za jakieś grosze i w domach spamują niszcząc wizerunek firm. Wiem o czym mówię bo na sobie przetestowałam takich "specjalistów" i długo podnosiłam się z syfu jaki mi zafundowali w internecie. Wiadomo że każdy chce wydać jak najmniej ale nie polecam korzystać z tanich usług niewiadomo kogo tylko trzeba zgłosić się do agencji, która wie co robi. Marketing szeptany może rozwinąć firmę ale tak samo może ją zniszczyć. Sprawdzona firma to podstawa. Odradzam współpracę z K. Szajewskim i M.Kormilukiem. Ten agent buzz to słaba firma i niszy wizerunek innym firmom. Postępując niezgodnie z prawem. Co powoduje niezadowolenie ludzi, bo wszystkich okłamuje.
Złodziejka

Postautor: e214 » czwartek 13 kwie 2017, 20:33

Nie polecam firmy AgentBuzz prowadzonej prze Pana Michała K. i Pana Kamila Sz.. To firma krzak, która niszczy firmom reputację i jest jedną z najgorszch w branży. Trzeba na nich mieć oko.
e214

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Marketing i reklama