Zrobię Logo za darmo

Jak skutecznie reklamować firmę.

Zrobię Logo za darmo

Postautor: Michal89Grafik » sobota 19 lis 2016, 10:05

Witam,

zajmuje się grafiką hobbystycznie i postanowiłem zrobić coś z tym więcej. Chciałbym stworzyć sobie portfolio i pasje zamienić w dodatkowy zarobek.

Zdaje sobie sprawę, że teraz oferuje swoją usługę za darmo i może wydawać się to niepokojące co do jakości pracy, ale ze swojej strony gwarantuje pełen profesjonalizm i pracę na najwyższym poziomie. W mojej ofercie mają Państwo możliwość dowolnych bezpłatnych zmian, kilka projektów do wyboru i ewentualne poprawki jeżeli chodzi o przyszłość.

Nie wiem jaki będzie odzew z Państwa strony i ile zleceń dostanę, dlatego ciężko mi określić ile czasu obowiązuje moje ogłoszenie. Myślę, że wstępnie do lipca 2017 roku :), w każdym razie postaram się odpowiedzieć na wszystkie maile. W celu łatwej współpracy w mailu proszę od podanie następujących informacji:

1. Nazwa firmy i branża.

2. Jakie kolory Państwo preferują.

3. O ile mają Państwo jakieś sugestie również proszę o nich wspomnieć.

4. Ile projektów do wyboru Państwo sobie życzą.

Całą resztę będziemy ustalać już indywidualnie, dlatego jeżeli mają Państwo jakieś pytania proszę o nich wspomnieć. Zaznaczam również, że wykonane w przyszłości logo potrzebuje do portfolio i w niedługim czasie może znaleźć się na mojej stronie, co może zaowocować jako dodatkowa reklama, więc wolałbym aby Państwo mieli tego świadomość :)

Ze swojej strony, daję gwarancje, że prace będą autorskie, zapraszam do kontaktu, na: j.michal89@wp.pl

W tytule proszę wpisać "LOGO"

Pozdrawiam
Michal89Grafik

Re: Zrobię Logo za darmo

Postautor: e214 » czwartek 13 kwie 2017, 20:36

Nie polecam firmy AgentBuzz prowadzonej prze Pana Michała K. i Pana Kamila Sz.. To firma krzak, która niszczy firmom reputację i jest jedną z najgorszch w branży. Trzeba na nich mieć oko.
e214

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Marketing i reklama