Wybor firmy

Jak skutecznie reklamować firmę.

Wybor firmy

Postautor: Anethaa » wtorek 29 lis 2016, 14:01

Witam, moja kuzynka ma wlasna firme-drogerie z kosmetykami.Interes idzie dobrze i zaoszczedzone pieniazki chce zainwestowac w reklame interetowa.Sama sie na tym
nie zna ale chce znalesc firme ktora to zrobi.W internecie jest duzy wybor ale chcielismy wiedziec co Wy polecacie.
Anethaa

Re: Wybor firmy

Postautor: Wiki222 » wtorek 29 lis 2016, 14:50

W takim razie niech założy sobie fanpage na Facebook'u - to jest darmowe, niech zainwestuje w Google Ads i niech wstawi ogłoszenie ze swoją ofertą do różnych portali ogłoszeniowych, np. http://www.favore.pl/. Nie jest to aż tak skomplikowane, jakby się mogło wydawać
Wiki222

Postautor: Wiki222 » wtorek 29 lis 2016, 14:52

Nie wspomniałam jeszcze o stronie internetowej - bez niej ani rusz, ale tu już lepiej niech zgłosi się do odpowiedniej agencji
Wiki222

Postautor: Anethaa » wtorek 29 lis 2016, 16:37

ogolnie znalazla interesujaca oferte tu http://webtraco.pl/tworzenie-stron-www/
Anethaa

Postautor: Maka30 » wtorek 07 lut 2017, 11:11

Dobra agencja interaktywna podpowie Ci jakie działania będą najlepsze dla Twojej branży. Ja bym inwestowała w fanpage na FB i w adwords, chociaż jest mnóstwo innych form promowania się w internecie. Jeżeli zależy Ci na wycenie to możesz zobaczyć na stronie solv.pl i porozmawiać z nimi co by Ci zaproponowali. Oczywiście duże znaczenie ma budżet, jakim dysponujesz, bo od tego będzie zależała ilość możliwych działań. Trochę trzeba czekać na efekty, co przez pierwsze miesiące jest dość interesujące, ale z czasem raporty wyglądają coraz lepiej, wiem to z autopsji:)
Maka30

Postautor: Nic nie warte » piątek 07 kwie 2017, 18:29

Na marketing szeptany trzeba bardzo uważać, spotkałam się z wieloma "szeptaczami", którzy nigdy nie pracowali w firmie marketingowej i nie mają pojęcia o profesjonalnych działaniach w tej dziedzinie a przyciągają klientów usługami za jakieś grosze i w domach spamują niszcząc wizerunek firm. Wiem o czym mówię bo na sobie przetestowałam takich "specjalistów" i długo podnosiłam się z syfu jaki mi zafundowali w internecie. Wiadomo że każdy chce wydać jak najmniej ale nie polecam korzystać z tanich usług niewiadomo kogo tylko trzeba zgłosić się do agencji, która wie co robi. Marketing szeptany może rozwinąć firmę ale tak samo może ją zniszczyć. Sprawdzona firma to podstawa. Odradzam współpracę z K. Szajewskim i M.Kormilukiem. Ten agent buzz to słaba firma i niszy wizerunek innym firmom. Postępując niezgodnie z prawem. Co powoduje niezadowolenie ludzi, bo wszystkich okłamuje.
Nic nie warte

Postautor: e214 » czwartek 13 kwie 2017, 20:34

Nie polecam firmy AgentBuzz prowadzonej prze Pana Michała K. i Pana Kamila Sz.. To firma krzak, która niszczy firmom reputację i jest jedną z najgorszch w branży. Trzeba na nich mieć oko.
e214

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Marketing i reklama