Nowe materiały reklamowe

Jak skutecznie reklamować firmę.

Nowe materiały reklamowe

Postautor: Konrad44 » wtorek 14 lut 2017, 17:15

Interesują mnie materiały reklamowe drukowane dla firmy tj. folder, większe foldery, ulotki. Nie chciałbym otrzymać kiepskich projektów i słabej jakości realizacji moich materiałów reklamowych. Czy polecacie jakieś rozwiązanie, konkretną firmę?
Konrad44

Re: Nowe materiały reklamowe

Postautor: Stachu » wtorek 14 lut 2017, 17:22

Zdecydowanie zachęcam do zlecenia takiej pracy dobrej agencji reklamowej. Projekt folderu to nie taka prosta sprawa, sam się o tym przekonałem jak chciałem zaoszczędzić i zleciłem "grafikowi" - skończyło się porażką.
Stachu

Postautor: Maria F. » wtorek 14 lut 2017, 17:32

Lubię mniejszego rozmiaru materiały promocyjne, dlatego polecę Ci ulotki składane tzw. ulotki harmonijki DL lub też małe foldery promocyjne w formacie A4. Sprawdź koniecznie.
Maria F.

Postautor: Zduńska » piątek 07 kwie 2017, 18:27

Na marketing szeptany trzeba bardzo uważać, spotkałam się z wieloma "szeptaczami", którzy nigdy nie pracowali w firmie marketingowej i nie mają pojęcia o profesjonalnych działaniach w tej dziedzinie a przyciągają klientów usługami za jakieś grosze i w domach spamują niszcząc wizerunek firm. Wiem o czym mówię bo na sobie przetestowałam takich "specjalistów" i długo podnosiłam się z syfu jaki mi zafundowali w internecie. Wiadomo że każdy chce wydać jak najmniej ale nie polecam korzystać z tanich usług niewiadomo kogo tylko trzeba zgłosić się do agencji, która wie co robi. Marketing szeptany może rozwinąć firmę ale tak samo może ją zniszczyć. Sprawdzona firma to podstawa. Odradzam współpracę z K. Szajewskim i M.Kormilukiem. Ten agent buzz to słaba firma i niszy wizerunek innym firmom. Postępując niezgodnie z prawem. Co powoduje niezadowolenie ludzi, bo wszystkich okłamuje.
Zduńska

Postautor: e214 » czwartek 13 kwie 2017, 20:35

Nie polecam firmy AgentBuzz prowadzonej prze Pana Michała K. i Pana Kamila Sz.. To firma krzak, która niszczy firmom reputację i jest jedną z najgorszch w branży. Trzeba na nich mieć oko.
e214

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Marketing i reklama