Producent kalendarzy reklamowych

Jak skutecznie reklamować firmę.

Producent kalendarzy reklamowych

Postautor: Maria F. » wtorek 14 lut 2017, 17:36

Jakiego producenta kalendarzy reklamowych proponujecie? Chodzi mi głównie o kalendarze ścienne tzw. trójdzielne i notesy, czyli kalendarze książkowe z tłoczonym logo. Proszę o wskazówki...
Maria F.

Re: Producent kalendarzy reklamowych

Postautor: rekl5 » piątek 17 lut 2017, 10:50

Mam dobre doświadczenia z producentem kalendarzy Iveno - zobacz stronę: iveno.pl/kalendarze-ksiazkowe. Bardzo uczciwe podejście do klienta. Od paru lat otrzymuję od nich dobrej jakości kalendarze firmowe.
rekl5

Re: Producent kalendarzy reklamowych

Postautor: Tereks » piątek 07 kwie 2017, 18:26

Na marketing szeptany trzeba bardzo uważać, spotkałam się z wieloma "szeptaczami", którzy nigdy nie pracowali w firmie marketingowej i nie mają pojęcia o profesjonalnych działaniach w tej dziedzinie a przyciągają klientów usługami za jakieś grosze i w domach spamują niszcząc wizerunek firm. Wiem o czym mówię bo na sobie przetestowałam takich "specjalistów" i długo podnosiłam się z syfu jaki mi zafundowali w internecie. Wiadomo że każdy chce wydać jak najmniej ale nie polecam korzystać z tanich usług niewiadomo kogo tylko trzeba zgłosić się do agencji, która wie co robi. Marketing szeptany może rozwinąć firmę ale tak samo może ją zniszczyć. Sprawdzona firma to podstawa. Odradzam współpracę z K. Szajewskim i M.Kormilukiem. Ten agent buzz to słaba firma i niszy wizerunek innym firmom. Postępując niezgodnie z prawem. Co powoduje niezadowolenie ludzi, bo wszystkich okłamuje.
Tereks

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Marketing i reklama