Blog firmowy - warto?

Jak skutecznie reklamować firmę.

Blog firmowy - warto?

Postautor: xaweryy5 » czwartek 22 cze 2017, 09:19

Warto waszym zdaniem założyć firmowego bloga? Gdzie najlepiej go założyć? Ile to kosztuje?
xaweryy5

Re: Blog firmowy - warto?

Postautor: grey tree » czwartek 22 cze 2017, 16:07

Blog firmowy to doskonały sposób na reklamę usług, pod warunkiem, że jest prowadzony rzetelnie i z pomysłem. Pokazuje wiedzę i profesjonalnizm marki, pozwala na zaprezentowanie najlepszych stron firmy i budowanie relacji z klientami. Ponadto jest to istotne pod względem pozycjonowania. Prowadzenie bloga bywa czasochłonne i zdecydowanie wymaga kreatywności, ale finalnie efekty są warte takiego zaangażowania.
Agencja interaktywna grey tree sp. z o.o.
ul. Ogrodowa 32a/6, 00-896 Warszawa
grey tree

Postautor: olaff884 » poniedziałek 26 cze 2017, 09:47

Myślę, że to zależy od branży w jakiej działa firma - jednej firmie taki blog może przynieść wymierne korzyści, innej już nie. W przypadku większości firm warto jednak założyć takiego bloga, zwłaszcza, że jest to dość proste i stosunkowo tanie. Chyba najlepiej założyć takiego bloga na WordPressie, na pl.wordpress.org masz o tym więcej - dobry i tani hosting pod blog znajdziesz na cal.pl, zarejestrujesz tam też dla niego domenę.
olaff884

Postautor: amako » czwartek 20 lip 2017, 08:46

ja jak najbardziej popieram taki pomysł tyle tylko że faktycznie trzeba się w to mocno zaangażować w takiej sytuacji i zdawać sobie sprawę, że nie może być taki blog zostawiony sam sobie, wtedy to ma sens, tym bardziej że koszta nie są duże, hosting serwera dobry nie kosztuje wiele i tutaj sprintdatacenter.pl się fajnie sprawdzi, więc jeżeli ma się tylko dość systematyczności i pomysłów na wpisy to jak najbardziej warto startować
amako

Postautor: hompte » czwartek 03 sie 2017, 15:07

Pewnie, że to odpowiedni kierunek.
Hekko masz z domeną poniżej stówy w pierwszym roku, a jak użyjesz kodu rabatowego z ich bloga, to jeszcze koszt obniżysz o połowę.
Idąc dalej odpalasz tam WP z automatu, kilkoma kliknięciami. A ustawienie pozostałych tematów jest już naprawdę proste.
hompte

Postautor: Detektyw » piątek 04 sie 2017, 07:54

Chcecie zobaczyć jak naprawdę działa Hekko?

Zwróćcie uwagę na te posty :

bizneston.pl/viewtopic.php?f=42&p=18130#p18130
bizneston.pl/viewtopic.php?f=29&p=18129#p18129
bizneston.pl/viewtopic.php?f=37&p=18128#p18128
bizneston.pl/viewtopic.php?f=15&p=18127#p18127
bizneston.pl/viewtopic.php?f=2&p=18126#p18126

Wszystkie powyższe posty są napisane kolejno w ciągu kilku minut przez "różnych", anonimowych "klientów".

Co za zbieg okoliczności, że tylu klientów nagle chce pochwalić jedną firmę......

Jeśli firma musi nasyłać oszukańczych klakierów, to jak ona działa jak nie ma prawdziwych zadowolonych klientów ?

Dobrze się zastanówcie.
Detektyw

Postautor: irenaa91 » poniedziałek 07 sie 2017, 15:17

xaweryy5 pisze:Warto waszym zdaniem założyć firmowego bloga?

Uważam, że warto, ale nie w każdym przypadku - to zależy od branży w jakiej działa firma.
xaweryy5 pisze:Gdzie najlepiej go założyć?

Najlepiej chyba postawić go przy pomocy jakiegoś CMSa, np. WordPressa, tylko tego wordpress.org, a nie tego wordpress.com - ten drugi to bowiem platforma blogowa, raczej pod amatorskie blogi.
xaweryy5 pisze:Ile to kosztuje?

Jeśli wszystkim zajmiesz się sam, to na początku jakieś kilkadziesiąt zł za domenę i hosting - wykupisz je choćby tu cal.pl
irenaa91

Postautor: Marcins » środa 06 wrz 2017, 10:19

Blog firmowy to dobra inwestycja w budowanie marki. Ja zleciłem prowadzenie swojego tej firmie E-prom i jestem bardzo zadowolony
Marcins

Postautor: Maka30 » wtorek 19 wrz 2017, 12:59

Jeżeli ma się stronę internetową to można na niej stworzyć podstronę z blogiem. Ja na stronie mam bloga, bo to dobry sposób na content marketing.
Maka30

Postautor: tom899 » wtorek 19 wrz 2017, 14:21

Dobrze wiedzieć :) Nie pomyślałeś o blogu firmowym, a to faktycznie jest ciekawy pomysł :) Muszę sobie to zapisać i rozwinąć :)
tom899

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Marketing i reklama