Sklep internetowy sprzedaż drzwi -jaka reklama ?

Jak skutecznie reklamować firmę.

Sklep internetowy sprzedaż drzwi -jaka reklama ?

Postautor: Brand » piątek 14 gru 2012, 10:24

Zastanawiam się nad najlepszą formą reklamy sklepu http://savedoor.pl, może jakieś podpowiedzi ?
Brand

Re: Sklep internetowy sprzedaż drzwi -jaka reklama ?

Postautor: blanka.win » piątek 21 gru 2012, 11:44

z takim pytanie to najlepiej zwrócić się do specjalistów, mogę polecić Ci agencję reklamową www.creativemine.pl, na pewno znajdą dla Ciebie jakieś właściwe rozwiązania, bo konkurencja jest spora, szczególnie, ze większość kupuje drzwi w Castoramie i tego typu sklepach
blanka.win

Postautor: piterpan » piątek 21 gru 2012, 12:41

Naiwne próbować się wyciągnąć jakieś pomysły na forum, Jeżeli brakuje Ci pomysłu na reklamę zleć to zawodowcom i problem z głowy
piterpan

Postautor: AdamPGA » piątek 28 gru 2012, 12:21

Spojrzyjcie nieco szerzej on już się zareklamował zakładając ten temat. Także nie nazwałbym tego "naiwnym". I jestem przekonany, że autor tematu o reklamie wie całkiem sporo. Nawet nazwa użytkownika swoje mówi... Także jest raczej sprytny i dysponuje dużą wiedzą, a nie naiwny ;)
Serwis komputerów - w Krakowie serwis apple oraz pogotowie komputerowe, instalacja systemów, obsługa informatyczna i naprawa komputerów.
AdamPGA

Postautor: luśka74 » sobota 12 sty 2013, 06:10

Zależy gdzie działasz i jaki jest twój docelowo najlepszy klient, warto też być w internecie, ja mogę ci polecić katalogi firm np: www.katalogfirm.pro, wtedy jest wieksza możliwość dotarcia do klienta, bo większej liczbie osób pokaże się twoja firma przy wyszukiwaniu ;)
luśka74

Reklama sklepu internetowego

Postautor: Kruszyn443 » niedziela 13 sty 2013, 21:44

Rozejrzyj się na allegro, jest tanio i dużo opcji.
Kruszyn443

Postautor: tytus1 » wtorek 11 cze 2013, 09:38

Zajrzyj sobie tutaj:http://fanproduct.pl/blog/aplikacja-na-facebooka-ktora-sprzedaje/, ciekawa aplikacja. Obecnie się testuje więc jest darmowa. Można sobie popróbować. Ja sam z tego korzystam i jak na razie ruch faktycznie się zwiększył, zobaczymy czy przełoży się to na sprzedaż.
Walczyć trzeba zawsze
tytus1

Postautor: Basior » niedziela 30 cze 2013, 01:55

Przy zakłądaniu sklepu bardzo ważne jest, aby od razu zacząć zbierać adresy email. Email marketing jest najskuteczniejszym (albo drugim najskuteczniejszym po SEM) narzędziem promocji dla sklepów internetowych. Sprawdza się wszędzie tam, gdzie zależy nam na budowaniu lojalności i powtarzalności zakupów.

Ja używam do wysyłania newsletterów FreshMaila. Z poziomu tego programu można wygenerowac formularz, który wkleja się na stronę i gotowe. Zbieranie adresów warto rozpocząć od samefgo początku istnienia sklepu.

Więcej o email marketingu w sklepach internetowych mozna się dowiedzieć z tego filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=wm3MJ6YinDM
Basior

Postautor: majesty24 » środa 17 lip 2013, 08:30

Możesz stosować Marketing szeptany na forach tematycznych związanych z wyposażeniem domu.
majesty24

Postautor: tytus1 » piątek 19 lip 2013, 16:48

Fakt szeptany też jest dobry, tylko ktoś musi mieć o tym pojęcie... Bo jak widzę nieraz takie spamerskie wątki to dramat;) Ja korzystałem na początku z takiego serwisu brandle.pl tylko że tam się teraz drogo zrobiło, a jakość nie była na wysokim poziomie. Na allegro pojawiło się sporo ofert (http://allegro.pl/listing/listing.php?string=marketing+szeptany), ceny przystępne ale raczej z tych co są poniżej 400 zł to bym nie korzystał. Wiem z doświadczenia że jak się za mało zapłaci za szeptanie to można tylko sobie więcej problemó narobić i przy okazji wizerunek popsuć:D
Walczyć trzeba zawsze
tytus1

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Marketing i reklama