Sklep internetowy sprzedaż drzwi -jaka reklama ?

Jak skutecznie reklamować firmę.

Re: Sklep internetowy sprzedaż drzwi -jaka reklama ?

Postautor: tomkus » niedziela 01 wrz 2013, 21:06

porządne pozycjonowanie strony powinno Ci pomóc w reklamie i dotarciu do docelowej grupy klientów, tym bardziej, że jest to sklep internetowy, a to znaczy, że działasz na terenie całego kraju, moim zdaniem, najważniejszą kwestią w twoim przypadku jest profesjonalne pozycjonowanie strony
tomkus

Postautor: nani » środa 25 wrz 2013, 18:38

Mały sklep z drzwiami może być ciężko rozkręcić zważywszy na to że duże sklepy budowlane mają coraz ciekawsze oferty. Będziesz musiał się bardzo postarać i skorzystać z pomocy profesjonalistów. Ja bym najpierw zrobił analizę rynku a później zaczął pozycjonować stronę internetową. Web Metrics może Ci w tym pomóc. Korzystałem kiedyś z ich pomocy i byłem zadowolony.
nani

Postautor: jerzyk323 » wtorek 29 paź 2013, 19:08

Dobre rezultaty przynosi również dobrze skonfigurowana reklama Google Adwords. Na początek można postarać się o kupon od G. Działa on tak, że jeżeli Ty zainwestujesz 100 oni dają Ci 200 zł i masz w sumie na reklamę 300 PLNów. Jak coś to zapraszam do SEO Venture :)
jerzyk323

Postautor: efea_pl » niedziela 17 lis 2013, 18:31

możliwości jest wiele, po pierwsze optymalizacja strony pod kątem SEO, pozycjonowanie, możesz prowadzić firmowy blog - dobre dla Google, zastanowiłabym się też nad socila media (warto dla samych linków), może jakieś artykuły sponsorowane, które zostaną umieszczone w serwisach budowlanych
Copywriting i marketing internetowy - Efea.pl
efea_pl

Postautor: Cyryl » środa 18 gru 2013, 10:26

Najlepszą formą promocji w internecie, bez względu na treść strony, jest jej dobre pozycjonowanie. A to może zapewnić tylko serwis z dużym doświadczeniem. Słyszałem ze www.funkymeida.pl nie ma sobie równych.
Cyryl

Postautor: takbedzie » czwartek 19 gru 2013, 10:46

najlepiej wejśc w relacjie z jakąś agencją, bo samemu nie do końca można sobie poradzić ze wszystkim.
takbedzie

Postautor: Utrudnienia » piątek 07 kwie 2017, 18:32

Na marketing szeptany trzeba bardzo uważać, spotkałam się z wieloma "szeptaczami", którzy nigdy nie pracowali w firmie marketingowej i nie mają pojęcia o profesjonalnych działaniach w tej dziedzinie a przyciągają klientów usługami za jakieś grosze i w domach spamują niszcząc wizerunek firm. Wiem o czym mówię bo na sobie przetestowałam takich "specjalistów" i długo podnosiłam się z syfu jaki mi zafundowali w internecie. Wiadomo że każdy chce wydać jak najmniej ale nie polecam korzystać z tanich usług niewiadomo kogo tylko trzeba zgłosić się do agencji, która wie co robi. Marketing szeptany może rozwinąć firmę ale tak samo może ją zniszczyć. Sprawdzona firma to podstawa. Odradzam współpracę z K. Szajewskim i M.Kormilukiem. Ten agent buzz to słaba firma i niszy wizerunek innym firmom. Postępując niezgodnie z prawem. Co powoduje niezadowolenie ludzi, bo wszystkich okłamuje.
Utrudnienia

Postautor: e214 » czwartek 13 kwie 2017, 20:32

Nie polecam firmy AgentBuzz prowadzonej prze Pana Michała K. i Pana Kamila Sz.. To firma krzak, która niszczy firmom reputację i jest jedną z najgorszch w branży. Trzeba na nich mieć oko.
e214

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Marketing i reklama