Wirtualne zwiedzanie jako reklama

Jak skutecznie reklamować firmę.

Wirtualne zwiedzanie jako reklama

Postautor: Albert » czwartek 24 sty 2013, 18:22

Wirtualne zwiedzanie jako reklama firmy o charakterze:
-turystycznym
-artystycznym (galeria, muzea)
-handlowym (duże galerie handlowe, sklepy)

- czy taka forma reklamy czy uatrakcyjnienia strony internetowej to ciekawy pomysł, sprawdzi się, jak myślicie?
W zasadzie mnie się podoba idea i realizacje (tu: wirtualne zwiedzanie parę do obejrzenia) ale potrzebuję potaknięcia potwierdzajacego ;)
Albert

Re: Wirtualne zwiedzanie jako reklama

Postautor: mandarynka33 » piątek 25 sty 2013, 08:19

Widzę, że podobny temat już jest założony, w tym drugim temacie napisałam swoje zdanie na ten temat. pozdrawiam
mandarynka33

Postautor: Bububu » piątek 07 kwie 2017, 18:32

Na marketing szeptany trzeba bardzo uważać, spotkałam się z wieloma "szeptaczami", którzy nigdy nie pracowali w firmie marketingowej i nie mają pojęcia o profesjonalnych działaniach w tej dziedzinie a przyciągają klientów usługami za jakieś grosze i w domach spamują niszcząc wizerunek firm. Wiem o czym mówię bo na sobie przetestowałam takich "specjalistów" i długo podnosiłam się z syfu jaki mi zafundowali w internecie. Wiadomo że każdy chce wydać jak najmniej ale nie polecam korzystać z tanich usług niewiadomo kogo tylko trzeba zgłosić się do agencji, która wie co robi. Marketing szeptany może rozwinąć firmę ale tak samo może ją zniszczyć. Sprawdzona firma to podstawa. Odradzam współpracę z K. Szajewskim i M.Kormilukiem. Ten agent buzz to słaba firma i niszy wizerunek innym firmom. Postępując niezgodnie z prawem. Co powoduje niezadowolenie ludzi, bo wszystkich okłamuje.
Bububu

Postautor: e214 » czwartek 13 kwie 2017, 20:32

Nie polecam firmy AgentBuzz prowadzonej prze Pana Michała K. i Pana Kamila Sz.. To firma krzak, która niszczy firmom reputację i jest jedną z najgorszch w branży. Trzeba na nich mieć oko.
e214

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Marketing i reklama