Szukam wspólnika do poważnego przedsiewzięcia

Gdzie znaleźć wspólnika do interesu.

Szukam wspólnika do poważnego przedsiewzięcia

Postautor: Grzegorz111 » niedziela 29 sty 2017, 05:17

Tak się właśnie zastanawiam, czy gorsze jest posiadanie pieniędzy i chęć na rozkręcenie jakiegoś biznesu nie mając pomysłu , czy mieć pomysł a nie mieć funduszy. Hmm… Wydaje mi się ze to drugie.. Pewnie dlatego ze sam jestem w takiej sytuacji.
Mam pomysł, lecz jak bym to raczej nazwał ‘możliwość’, a jeszcze inaczej ujmując określiłbym
to sformułowaniem ‘czas najwyższy’ zacząć pracować na własny rachunek.
Pracuję w swoim zawodzie prawie 15 lat mam wszystkie możliwe uprawnienia, doświadczenie w tym co robię, kontakty, ale nie mam wystarczającej ilości pieniędzy na start.
Będąc specjalistą w tym co robię doskonale zdaję sobie sprawę ze przeczytanie prawie wszystkich możliwych publikacji w internecie na temat zakładania, prowadzenia firmy czy dotacjach nie pomoże mi za dużo w podejmowaniu decyzji czy zarządzaniu firmą, a wręcz zaszkodzi.
W związku z taką koleją rzeczy nie pozostaje mi nic innego jak znaleźć osobę, wspólni-czkę/ka
która lepiej ode mnie poradzi sobie z tą całą papirologią, przepisami, prawem itd.
Jestem niemal pewny ze w tym przypadku odpowiednie osoby na odpowiednich stanowiskach już są gwarancją sukcesu.
Jeżeli byłby ktoś zainteresowany podjęciem współpracy lub miał jakieś pytania bardzo proszę o kontakt mailowy.

Ps. zajmuję się elektryką i automatyką
Grzegorz111

Re: Szukam wspólnika do poważnego przedsiewzięcia

Postautor: j.o@vp.pl » piątek 03 lut 2017, 20:07

Witam serdecznie, a czy mozna cos blizej się dowiedzieć o przedsiewzieciu? Kogo Pan szuka i co najwazniesze gdzie,
Pozdrawiam,
J.
Łódź
j.o@vp.pl

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Szukam wspólnika