System wspierający obieg dokumentów - branża transportowa

Jak zwiększyć produkcję. Lepsza rentowność.

System wspierający obieg dokumentów - branża transportowa

Postautor: JanSielski » środa 17 cze 2020, 12:02

Szanowni Państwo, poszukuję porady w kwestii oprogramowania do mojej firmy, działającej w branży transportowej. Głównym zadaniem programu ma być ułatwienie i wsparcie pracowników w związku z obiegiem dokumentów w firmie - faktur, WZtek, list przewozowych. Chciałbym aby program mógł być obsługiwany z komputera PC oraz z urządzeń z Androidem - oczywiście z odpowiednim podziałem uprawnień (pracownik, kierownik, dyrektor). Liczę na Państwa sugestie. Pozdrawiam
JanSielski
 

Re: System wspierający obieg dokumentów - branża transportow

Postautor: Makit » poniedziałek 22 cze 2020, 08:49

Jeżeli zależy Ci na sprawnej wymianie plików pomiędzy pracownikami i podglądaniem ich z urządzenia mobilnego to polecam zastosować dysk w chmurze. Możesz skorzystać z popularnych rozwiązań, w tym od największych dostawców (Microsoft, Google) albo postawić fizycznie dysk w swoim zakładzie i go udostępniać. Z tym że pierwsza opcja nie wymaga od Ciebie specjalnej wiedzy, druga już tak.
Makit
 

Re: System wspierający obieg dokumentów - branża transportow

Postautor: Okon » wtorek 23 cze 2020, 08:54

Makit pisze:Jeżeli zależy Ci na sprawnej wymianie plików pomiędzy pracownikami i podglądaniem ich z urządzenia mobilnego to polecam zastosować dysk w chmurze. Możesz skorzystać z popularnych rozwiązań, w tym od największych dostawców (Microsoft, Google) albo postawić fizycznie dysk w swoim zakładzie i go udostępniać. Z tym że pierwsza opcja nie wymaga od Ciebie specjalnej wiedzy, druga już tak.

Faktycznie rozwiązania w chmurze to wizytówka nowoczesnych firm w XXI wieku. Nie chodzi tylko o przesyłanie między sobą dokumentów czy uporządkowanie ich, ale nawet zdalne korzystanie z komputera - kupujemy licencję na główne stanowisko w biurze, a pracownicy w razie potrzeby podłączają się do niego na czas działania.
Okon
 

Re: System wspierający obieg dokumentów - branża transportow

Postautor: ArturKrol » poniedziałek 29 cze 2020, 08:00

JanSielski pisze:Szanowni Państwo, poszukuję porady w kwestii oprogramowania do mojej firmy, działającej w branży transportowej. Głównym zadaniem programu ma być ułatwienie i wsparcie pracowników w związku z obiegiem dokumentów w firmie - faktur, WZtek, list przewozowych. Chciałbym aby program mógł być obsługiwany z komputera PC oraz z urządzeń z Androidem - oczywiście z odpowiednim podziałem uprawnień (pracownik, kierownik, dyrektor). Liczę na Państwa sugestie. Pozdrawiam

Idealnie pod Twoj opis pasuje sprytna, polska aplikacja Flotman. Podstawa jej dzialania to identyfikacja i lokalizacja pojazdów za pomocą nadanika gps w każdym aucie - i wychodząc od tej podstawy masz rozbudowany system w którym właśnie podczepiasz dokumenty pod dane auto, lub pod dane zadanie. Aplikacja działa na pc,mac,android czyli nie musisz dostosowywać urządzeń w firmie, pójdzie na wszystkim, wymagania nie są duże. Dodatkowo zyskasz to co kadra zarządzająca lubi najbardziej, czyli zestawienia, raporty i statystyki z funkcjonowania firmy ;)
ArturKrol
 

Re: System wspierający obieg dokumentów - branża transportow

Postautor: Mikolaj » wtorek 30 cze 2020, 06:38

Najwazniejsze to zeby aplikacja dzialala z mozliwie wieloma urzadzeniami i miala robione aktualizacje - nie polecam inwestowac w programy, ktore nie sa ciagle rozwijane
Mikolaj
 

Re: System wspierający obieg dokumentów - branża transportow

Postautor: Sevek » wtorek 07 lip 2020, 09:49

Tutaj śmiało mogę się zgodzić z wypowiedziami poprzedników odnośnie systemu Flotman. To dobre rozwiązanie dla transportu, które przede wszystkim pomaga w zachowaniu lepszej organizacji i tym samym kontroli nad pracownikami, lokalizacją samochodów, czy też zużyciem paliwa. My odkąd wprowadziliśmy do naszej firmy (flota na 10 samochodów ciężarowych) mamy dużo mniej problemów i szybko możemy reagować na ewentualne kłopoty (jednocześnie sprawnie pozyskując nowe zlecenia przez integracje z giełdami).
Sevek
 

Re: System wspierający obieg dokumentów - branża transportow

Postautor: ŁukaszP » wtorek 14 lip 2020, 10:28

Dobrze wiedzieć, wezmę pod uwagę bo to prawda im bardziej rozwinięta flota samochodów w firmie transportowej, tym więcej zadań i rzeczy do ogarnięcia które potrafią przytłoczyć. Dlatego dobrze byłoby mieć w tym zakresie jakieś konkretne wsparcie.
ŁukaszP
 

Re: System wspierający obieg dokumentów - branża transportow

Postautor: TomaszRucki » poniedziałek 03 sie 2020, 08:58

Także podzielam pozytywną wypowiedź jeżeli chodzi o system Flotman, ponieważ stawiają na najwyższy standard i jednocześnie uczciwe podejście do potrzeb klienta co pozwala stworzyć idealne rozwiązanie dla konkretnego biznesu i tym samym będziecie mogli liczyć na lepszą efektywność, ograniczanie kosztów i też pełną kontrolę, żeby nic nie pominąć i nie narazić się na dodatkowe koszta, czy późniejsze problemy.
TomaszRucki
 

Re: System wspierający obieg dokumentów - branża transportow

Postautor: Kobek » poniedziałek 02 lis 2020, 08:57

Można się tutaj zgodzić z wypowiedziami innych osób, ponieważ biznes szczególnie transportowy wymaga wysokiej konkurencyjności na tle innych. Dlatego szukaliśmy konkretnego wsparcia dla nas i rozwiązań flotowych, aby jednak lepiej zarządzać zleceniami, czy także ograniczać wydatki (co nie jest łatwe) jeżeli nie mamy wszystkiego pod kontrolą. Pozdrawiam i dajcie znać, czy i u Was Flotman zdał egzamin!
Kobek
 


  • Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Szukam dostawcy towaru - usług

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron
» Tu weźmiesz chwilówkę bez BIK! «