LPG Flota

Jak zwiększyć produkcję. Lepsza rentowność.

LPG Flota

Postautor: Roadpiercer » piątek 23 maja 2014, 21:10

Witajcie, w firmie kupiliśmy ostatnio flotę Mercedesów Benz S500 W221 z silnikiem 4,7 i chciałbym dowiedzieć się czy warto do nich montować gaz? Jeśli tak to gdzie w Warszawie można to zrobić? Montował ktoś gaz w mercedesach? Jak to się sprawuję?
Roadpiercer

Re: LPG Flota

Postautor: Majkelo » środa 28 maja 2014, 20:43

Nie wiem jak z flotą ale ja ostatnio montowałem BRC Sequent PD do Mercedesa S500. Gazowałem w Energy Gaz Polska (w Warszawie na Gocławiu). Powiem tak, zazwyczaj uważałem że gaz i Mercedes to profanacja i że musi się coś popsuć. Ale warsztat ma profesjonalne podejście do tematu, wszystko wykonane sprawnie. Instalacja gotowa na drugi dzień. Jeżdżę od miesiąca i wszystko działa naprawdę zaskakująco dobrze;) Dostałem komplet dokumentów i na dodatek porobili zdjęcia (dlatego wrzucam na stronę to sobie możesz zobaczyć jak to wygląda). Jeszcze co do floty to jak odbierałem auto to na podjeździe stało z 5 białych Peugeotów dostawczych, nie wiem czy to była flota ale tak wyglądało więc najlepiej do nich przedzwoń albo podjedź. Na pewno możesz im zaufać przy tego typu autach. Się trochę napisałem ale mam nadzieję że pomogłem;) No i poniżej zdjęcia:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Majkelo

Postautor: tytus1 » wtorek 15 lip 2014, 13:31

Tu masz też wątek dotyczący gazowania floty, kolega też polecał Energy Gaz http://bizneston.pl/viewtopic.php?f=18&t=1720
Walczyć trzeba zawsze
tytus1

Postautor: Roadpiercer » wtorek 30 wrz 2014, 09:13

A jak Ci się sprawuje ta instalacja, dużo zapłaciłeś jako osoba prywatna?
Roadpiercer

Postautor: Majkelo » czwartek 02 paź 2014, 19:59

Instalacja sprawuje się bardzo dobrze, zero problemów mimo tego że silnik spory. Zero spadku mocy czy coś, wszystko jeździ jak powinno. A co do ceny to 5100 zł za całość, jak dla mnie to raczej przystępna cena jak na tak skomplikowany motor. Kilku gazowników objeździłem to niektórzy się nawet podjąć nie chcieli, więc nie tak łatwo tego potwora zagazować;)
Majkelo

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Szukam dostawcy towaru - usług