Kto oferuje pranie tapczanów w Szczecinie ?

Tani towar od producenta, importera.

Postautor: Patryk » poniedziałek 06 lut 2017, 13:55

Otrzymałem do mieszkania na wynajem dwa tapczany roczne, niezniszczone. Przed umeblowaniem i oddaniem mieszkania do najmu chciałbym oba tapczany zlecić komuś do profesjonalnego wyczyszczenia. Sam się na tym nie znam, ani wcześniej nie miałem do czynienia. Dlatego na forach internetowych poszukuję pomocy - może macie jakieś firmy sprawdzone i tanie, co zrobią to szybko, ale dobrze ?
Patryk

Postautor: Szczeciniak » wtorek 07 lut 2017, 11:55

Chyba nie masz zbyt wielkiego wyboru. Tutaj najbardziej znanym na tym rynku jest potentat : firma CZYSTKO.
Robią bardzo, bardzo dobrze i nie należą wcale do najdroższych. Znajdź sobie numer do nich i umów się. Nieraz trzeba rezerwować kilka dni wcześniej ale naprawdę warto.
Szczeciniak

Re: Kto oferuje pranie tapczanów w Szczecinie ?

Postautor: Maluszek » wtorek 21 mar 2017, 13:19

Dzięki @Szczeciniak
Faktycznie skorzystałem z usług CZYSTKO i muszę powiedzieć, że jestem zadowolony. W prawdzie pierwszy raz korzystałem z firmy czyszczącej tapczany i nie mam porównania, ale mogę polecić ich spokojnie.
Maluszek

Postautor: Kika » niedziela 09 kwie 2017, 08:58

Czy długo trwa takie czyszczenie tapczanu ? Ile czasu schnie kanapa po takim praniu ? Mam do zrobienia 2 sztuki przed świętami.
Rodzina się zjeżdża i wypadało by, żeby wszystko lśniło.
Kika

Postautor: Prezydent » środa 05 lip 2017, 21:41

Właśnie ich zamówiłem na sobotę. Dam znać jak wyszło czyszczenie tapczanu i ile trwało.
Prezydent

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Oferuję towar – usługi