Gdzie znaleźć Generator CV

Szukam pracy. Zatrudnię.

Gdzie znaleźć Generator CV

Postautor: jolka » niedziela 21 gru 2014, 16:43

slyszalam niedawno o czyms takim jak internetowe generatory cv, w ktorych tylko uzupelnia sie dane na gotowym juz szablonie. korzystal ktos z tego? faktycznie takie fajne jak pisza czy szkoda czasu?
jolka

Re: Gdzie znaleźć Generator CV

Postautor: aisha » wtorek 23 gru 2014, 12:29

ja robiłam niedawno w szybkiecv.pl i mogę polecić :) robi się dużo szybciej i wygodniej niż tradycyjnie, a tez wiadomo, ze wizualnie jest o wiele ladniejsze niż takie zwykle z worda. moim zdaniem warto :)
aisha

Postautor: re-kin » poniedziałek 12 sty 2015, 09:33

Ja polecam stworzyć własne, unikalne CV. Takie kreatory są fajne, ale mają jedną podstawową wadę. Nie zrobi się w nich unikalnego CV. A jak pracodawca dostaje stos CV, z czego kilka wygląda identycznie i jest robione na tym samym wzorze, od razu patrzy na taką osobę krzywo. Lepiej poświęcić więcej czasu i postarać się samemu pogłówkować jak powinno wyglądać, niż iść na łatwiznę. Droga na skróty bardzo często prowadzi donikąd.
"Połowa osiągnięcia celu to jego prawidłowe wyznaczenie"

https://www.youtube.com/watch?v=GLttbe7QjfM
re-kin

Postautor: marika.11 » poniedziałek 12 sty 2015, 12:25

akurat w szybkim cv wychodzą fajne cv i można je spersonalizować. i nie wychodżą takie gotowce i naprawde warto spróbować
marika.11

Postautor: Salomona » środa 25 mar 2015, 10:48

Radze pominąć zainteresowania w CV, będzie więcej na doświadczenie i wykształcenie, zamiat zainteresowań warto podać cechy swojej osobowości. Warto również "pobawić się" nie co graficznie swoim życiorysem. Pracodawca na pewno zwróci uwagę na nietuzinkowe CV :)
Salomona

Postautor: Marek785 » wtorek 28 lut 2017, 12:00

jesli chcesz generator cv to tutaj masz cvgenerator.pl a co do zainteresowan w cv tez mozesz przeczytac o tym w kategorii artykuły cv
Marek785

Postautor: drakan » wtorek 04 kwie 2017, 07:23

Dobrym pomyslem jest canva - zarówno tworzenie jak i pobieranie takiego CV jest zupełnie darmowe.
drakan

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Praca w Polsce