Gdzie szukacie pracy?

Szukam pracy. Zatrudnię.

Re: Gdzie szukacie pracy?

Postautor: BlueOyster » wtorek 08 lip 2014, 13:31

Moim zdaniem serwisy z ogłoszeniami w zupełności wystarczą. Na największych dodają po 200 ogłoszeń dziennie więc jest w czym przebierać. Przede wszystkim muszą być chęci a nie "jaa to bym chciał taka pracę w której dają 20zł za godzinę i można nic nie robić" ;)
BlueOyster

Postautor: Joanna.darc » czwartek 14 sie 2014, 15:31

Ja swoją pracę znalazłam poprzez gumtree, a nie narzekam na swoją posadkę :) Warto przeglądać też takie serwisy jak pracuj pl itd. Raczej poszukiwanie jej w gazetach to stare dzieje.
Joanna.darc

Postautor: Marta32 » wtorek 05 sty 2016, 09:56

Najlepiej na portalach ogłoszeniowych. Sama szukam czegoś dla siebie. Już nawet myślę aby otworzyć swój mały biznes.
Marta32

Postautor: Kamcia90 » czwartek 28 sty 2016, 16:49

Najlepiej szukać pracy przez internet, ale warto też mówić rodzinie i znajomym, że szukamy zatrudnienia. Ja tak znalazłam swoją pracę. Rozmawiałam z koleżanką przez FB i podpowiedziała mi, żebym wysłała swoje CV do firmy Kruk. Z tego co wiem, ogłoszenie jest w dalszym ciągu aktualne, więc może kogoś zainteresuje. Firma Kruk poszukuje doradców terenowych w całej Polsce. Co istotne, w pracy tej bardzo dobrze radzą sobie kobiety, co wiem z własnego doświadczenia. Jeśli lubię mieć kontakt z ludźmi i szukacie pracy pełnej wyzwań, myślę, że jest to bardzo dobra opcja. Atutem jest z pewnością stałe wynagrodzenie oraz elastyczne godziny pracy. Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów zajrzyjcie na stronę Kruka.
Kamcia90

Postautor: ulicafinansowa.pl » piątek 29 sty 2016, 11:41

olx.pl albo pracuj.pl ewentualnie jakieś miejscowe portale ogłoszeniowe.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
ulicafinansowa.pl

Postautor: filip a » poniedziałek 21 mar 2016, 12:00

ja pracowalem zawsze przez SMart MBC z Poznania, ale znam tez osoby, które pracowaly przez tą agencję w innych miastach w Polsce, mają całkiem sporo ofert i nawet dobre stawki w porównaniu z innymi agencjami http://smartmbc.pl/
filip a

Postautor: Ted » środa 16 lis 2016, 12:33

Jako pracodawca miałem duży problem z znalezieniem odpowiedniego pracownika. Dopiero zaczynałem prowadzenie działalności, dlatego poszukiwałem doświadczonej osoby. Zgłosiłem się do Time2Work, gdzie po kilku tygodniach dostałem odpowiedź o potencjalnym kandydacie do mojej firmy. Więc warto w tego typu miejscach szukać pracy, nie raz można znaleźć naprawdę ciekawą ofertę :)
Ted

Postautor: Eizzy » czwartek 16 mar 2017, 14:08

Ja zawsze korzystałam z serwisów lokalnych oraz olx.pl, pracuj.pl, czy indeed.com. Są ciekawe oferty i faktycznie można coś znaleźć.
Eizzy

Postautor: darjankor » środa 26 lip 2017, 07:20

Hej :) Jeśli szukasz pracy wejdź na stronę weegree. Jest wiele ciekawych ofert w kraju i za granicą na różne stanowiska. W tamtym roku wyjechałam do Belgii do pracy dzięki tej firmie i byłam bardzo zadowolona. Normalna umowa - solidna firma. W tym roku wybieram się do Niemiec:) Polecam mają naprawdę świetne oferty i co najważniejsze płacą dobrze i na czas:) Pozdrawiam
darjankor

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Praca w Polsce