Gdzie szukacie pracy?

Szukam pracy. Zatrudnię.

Gdzie szukacie pracy?

Postautor: Albert » wtorek 11 cze 2013, 14:29

Macie jakieś swoje sprawdzone metody na poszukiwanie pracy?
Ulubione serwisy, gazety, ogłoszenia gdzie jest dużo porządnych ofert a nie połowa niekatualnych?

Ja np. przeglądam oferty z działu anonse prace na stronach jobexpressu bo mają dużo aktualizacji, sprawdzone oferty i taki czytelny wygląd, ale lubię też euresy (praca zagraniczna) no i oczywiście ogłoszenia z pierwszej 10tki google też przeglądam.

A wy? Zdradźcie i pochwalcie się co jest najskuteczniejsze.
Albert

Re: Gdzie szukacie pracy?

Postautor: gośźć » poniedziałek 15 lip 2013, 12:24

Największe serwisy z ogłoszeniami zwykle wystarczają:)
gośźć

Postautor: Edeon » wtorek 16 lip 2013, 15:36

Dodam jeszcze wywiad środowiskowy wśród rodziny i znajomych:)
Edeon

Postautor: timon83 » wtorek 06 sie 2013, 19:52

Ja zaczynałem szukać roboty na piechotę :) chodziłem od firmy do firmy i się pytałem, a wieczorami wysyłałem CY i LM do firm. Do każdej firmy i na każde ogłoszenie inne aplikacje dopasowane do wymagań pracy, wysłałem setki aplikacji, miałem dziesiątki rozmów i w końcu się udało:) ważne to się nie poddawać :) i uczyć się na błędach na rozmowach rekrutacyjnych ...
timon83

Postautor: sasin » sobota 10 sie 2013, 12:04

Poszukaj mniejszych zleceń na np. citask.pl
sasin

Postautor: isska » środa 23 paź 2013, 12:09

Mi udało się znaleźć pracę na http://www.gowork.pl/praca_Poznan a już myślałam że nic nie znajdę. Wcześniej roznosiłam CV po sklepach i różnych firmach i nawet nikt nie oddzwonił.
isska

Postautor: sebmroz1 » czwartek 07 lis 2013, 15:03

Polecam http://praca.gratka.pl/ mają fajną bazę ogłoszeń, poza tym można samemu dodać ogłoszenie i skorzystać z poradnika. Jak pisałem CV to właśnie korzystałem z ich porad
sebmroz1

Postautor: Misiapysia » poniedziałek 11 lis 2013, 10:21

W internecie roi się od serwisów pracy - ja polecam korzystanie z tej metody poszukiwania pracy np serwisy typu http://praca.owi.pl polecam też agregatory ofert, ale pamiętajmy ze nie ma tam wszystkich ofert pracy, wiec warto siegac do źródeł ofert pracy. Warto zrobic sobie liste portali najpopularniejszych do ktorych bedziemy zagladac.
Misiapysia

Postautor: Manaman » piątek 20 gru 2013, 16:06

Tak jak napisał przedmówca, wyszukiwarek pracy jest zatrzęsienie i jak ktoś nie może znaleźć etatu to prawdopodobnie nie umie szukać. Nie wiem jednak, czy jest to najlepsza metoda na znalezienie dobrego pracodawcy, ja zawsze sugerowałem się opinią kolegów i uderzałem do miejsc które mi polecali co w większości wypadków wychodziło mi na dobre. Jedynie moja wcześniejsza praca pozostawiała dużo do życzenia, ale po pół roku zmieniłem firmę na SMT Software (również poleconą mi przez kolegów) i obecnie jestem bardzo zadowolonym z życia programistą.
Manaman

Postautor: Dawido » wtorek 28 sty 2014, 11:41

tak ale przez oferty internetowe czasem jest tak że rozsyła się tego całe masy i bardzo mało wogóle pracodawcy czytają. najlepszy sposób to po prostu wiedziec gdzie ktos szuka pracownika i tam isc i zagadac.
Ale sam też jak szukałem to głównie w internecie;p
....Pisanie Prac ----> www.lextext.pl
Dawido

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Praca w Polsce