Gdzie znaleźć Generator CV

Szukam pracy. Zatrudnię.

Gdzie znaleźć Generator CV

Postautor: jolka » niedziela 21 gru 2014, 16:43

slyszalam niedawno o czyms takim jak internetowe generatory cv, w ktorych tylko uzupelnia sie dane na gotowym juz szablonie. korzystal ktos z tego? faktycznie takie fajne jak pisza czy szkoda czasu?
jolka

Re: Gdzie znaleźć Generator CV

Postautor: aisha » wtorek 23 gru 2014, 12:29

ja robiłam niedawno w szybkiecv.pl i mogę polecić :) robi się dużo szybciej i wygodniej niż tradycyjnie, a tez wiadomo, ze wizualnie jest o wiele ladniejsze niż takie zwykle z worda. moim zdaniem warto :)
aisha

Postautor: re-kin » poniedziałek 12 sty 2015, 09:33

Ja polecam stworzyć własne, unikalne CV. Takie kreatory są fajne, ale mają jedną podstawową wadę. Nie zrobi się w nich unikalnego CV. A jak pracodawca dostaje stos CV, z czego kilka wygląda identycznie i jest robione na tym samym wzorze, od razu patrzy na taką osobę krzywo. Lepiej poświęcić więcej czasu i postarać się samemu pogłówkować jak powinno wyglądać, niż iść na łatwiznę. Droga na skróty bardzo często prowadzi donikąd.
"Połowa osiągnięcia celu to jego prawidłowe wyznaczenie"

https://www.youtube.com/watch?v=GLttbe7QjfM
re-kin

Postautor: marika.11 » poniedziałek 12 sty 2015, 12:25

akurat w szybkim cv wychodzą fajne cv i można je spersonalizować. i nie wychodżą takie gotowce i naprawde warto spróbować
marika.11

Postautor: Salomona » środa 25 mar 2015, 10:48

Radze pominąć zainteresowania w CV, będzie więcej na doświadczenie i wykształcenie, zamiat zainteresowań warto podać cechy swojej osobowości. Warto również "pobawić się" nie co graficznie swoim życiorysem. Pracodawca na pewno zwróci uwagę na nietuzinkowe CV :)
Salomona

Postautor: Marek785 » wtorek 28 lut 2017, 12:00

jesli chcesz generator cv to tutaj masz cvgenerator.pl a co do zainteresowan w cv tez mozesz przeczytac o tym w kategorii artykuły cv
Marek785

Postautor: drakan » wtorek 04 kwie 2017, 07:23

Dobrym pomyslem jest canva - zarówno tworzenie jak i pobieranie takiego CV jest zupełnie darmowe.
drakan

Postautor: heweea » sobota 29 lip 2017, 18:53

Moim zdaniem można z powodzeniem samodzielnie stworzyć CV tylko trzeba stosować się do obowiązujących zasad. Jeśli nie wiecie jak napisać dobre CV to polecam zerknąć na bloga Most Wanted. Jest tak kilka dobrych artykułów na temat CV i listu motywacyjnego - np. porady, jakich błędów nie popełniać. Pamiętajcie, że dobrze napisane CV to już połowa sukcesu. Ja bym powiedziała, że CV to takie "pierwsze wrażenie" na pracodawcy. Jak tu się nie wykażemy to szansa na zdobycie pracy jest niewielka.
heweea

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Praca w Polsce