Praca w agencji a CERTYFIKAT RZETELNY KANDYDAT

Szukam pracy. Zatrudnię.

Praca w agencji a CERTYFIKAT RZETELNY KANDYDAT

Postautor: tomaszinio » poniedziałek 15 maja 2017, 08:08

Witam
Poszukuję informacji na temat wpisania się na listę i wszelkie zgody dla EUROPEJSKIEGO INDEKSU PRACOWNIKÓW - chodzi o tzw. certyfikat RZETELNEGO KANDYDATA

Chodzą słuchy, że duże agencje pracy rozpoczynają większą kampanię w Polsce umożliwiająca stworzenie dla pracownika takiego certyfikatu, pozwlającego na uzyskanie pracy szybciej, przed kolejnością osób bez niego. Ktoś już coś słyszał?
tomaszinio

Re: Praca w agencji a CERTYFIKAT RZETELNY KANDYDAT

Postautor: Szamam » piątek 02 cze 2017, 09:02

Całkiem ciekawa rzecz, pytanie tylko na ile rzeczywiście daje to jakąś realną przewagę między osobą bez takiego certyfikatu. Mam nadzieję, że jak o temacie zrobi się więcej szumu, to pracownicy z takim dokumentem sami się odezwą.
Szamam

Postautor: wuder » poniedziałek 05 cze 2017, 08:28

działy rekrutacji rządzą się swoimi prawami, wątpliwe to jest aby nagle wszyscy zaczęli zwracać uwagę na taki certyfikat
wuder

Postautor: krajan77 » wtorek 06 cze 2017, 09:53

Interesujący pomysł. Na polskim rynku mamy niby "rynek pracownika" ale w rzeczywistości ci niby pracownicy to sobie po prostu robią jaja z pracy. Nie przychodzą na rozmowy, rezygnują po dwóch tygodniach, mają gdzieś słowo kierownika - generalnie mało szacunku do pracy. Według mnie taki certyfikat na pewno się sprawdzi.
krajan77

Postautor: drakan » piątek 09 cze 2017, 11:22

Nie ma nic lepszego niż rzetelny pracownik, który zaczyna już od startu w dobry sposób - sposób zweryfikowania tego, czy ktoś nadaje się do pracy to MEGA, powtarzam MEGA oszczędności czasu i pieniędzy dla firmy. Jak najbardziej certyfikat Rzetelny Kandydat na plus ! :ugeek:
drakan

Postautor: zawszenatak » piątek 16 cze 2017, 14:45

Naprawdę ciekawa rzecz. Nie sądziłem, że są jeszcze firmy w Polsce, które naprawdę chcą zmienić postrzeganie rekrutacji - na coś miłego i naprawdę dającego satysfakcję obu stronom. Co ciekawe sam certyfikat ma nawet swojego Facebooka - facebook.com/RzetelnyKandydat
zawszenatak

Postautor: goya » wtorek 04 lip 2017, 12:10

Wszyscy może nie, ale wystarczy że zainteresuje się tematem kilka większych agencji, i taki certyfikat rzetelnego klienta może zrobić różnicę;)
goya

Postautor: roq » środa 05 lip 2017, 11:46

Fajny motyw, ze strony hr taki certyfikat rzetelnego kandydata naprawdę sporo przyśpieszy.
roq

Postautor: Batr » piątek 07 lip 2017, 13:41

Ze strony hr może faktycznie taki 'rzetelny kandydat' ma sens. w sumie, jeżeli nic to nie kosztuje to czemu nie...
Batr

Postautor: Jerry » czwartek 13 lip 2017, 14:00

Ja na szczęście jestem już po koszmarze związanym z poszukiwaniem pracy, ale gdybym wiedział że jest taka opcja, to pewnie bym się skusił - certyfikat wygląda 'rzetelnie' ;)
Jerry

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Praca w Polsce