Gdzie jeszcze jest dobra praca dla Polaków za granicą?

Szukam pracy za granicą. Pośrednictwo pracy.

Re: Gdzie jeszcze jest dobra praca dla Polaków za granicą?

Postautor: korpo » piątek 18 wrz 2015, 00:03

ja jakiś czas pracowałem właśnie w Norwegii. na początku trochę się obawiałem jak to będzie, ale dostałem namiar na firmę norlink – we wszystkim mi pomogli, doradzili ;)
korpo

Postautor: makler » piątek 02 paź 2015, 13:47

Jest dobra praca dla Polaków za granicą, tylko trzeba się dobrze rozejrzeć, żeby nie trafić na jakiś oszustów. Ja osobiście wyjeżdżałem do Holandii za pośrednictwem agencjii VPU i jestem zadowolony, jak będzie jeszcze okazja to na pewno pojadę jeszcze raz.
makler

Postautor: Blanka » poniedziałek 28 gru 2015, 22:58

No właśnie zależy co kto uważa za dobrą pracę... Ja jeżdżę jako opiekunka do starszych osób i praca może nie jest pracą moich marzeń, ale za to dobrze płatna i dla mnie jest to czynnik, którym się kieruję. Jak by się ktoś chciał dołączyć to polecam aktivmed 24 sama z nimi jeżdżę więc wiem co mówię :)
Blanka

Postautor: cocos » piątek 19 lut 2016, 03:33

Sporo słyszałem o tych wyjazdach na zbiory czy coś. Z którą agencją pośrednictwa najlepiej się udac? A moze bez agencji?
cocos

Postautor: miszcz » piątek 19 lut 2016, 04:21

cocos pisze:Sporo słyszałem o tych wyjazdach na zbiory czy coś. Z którą agencją pośrednictwa najlepiej się udac? A moze bez agencji?

Bez agencji to lipam nigdy nie wiesz gdzie wylądujesz. Ja jechałem z Voorneputten spanie było, praca była, kasa była. Wszystko z góry ustalone i zero martwienia się co zrobić, gdzie pracę skminić, gdzie spać.
miszcz

Postautor: korpo » czwartek 11 sie 2016, 19:43

link2usedom.eu tam sporo ciekawych ogłoszeń, co chwile jakieś nowe stanowiska dochodzą. oferują bardzo dobre warunki pracy. lepiej własnie z pośrednikiem pojechać, praca jest pewna, a tak na własną rękę jak się jedzie to nigdy nic nie wiadomo
korpo

Postautor: mariusz65 » piątek 19 sie 2016, 08:44

Sprawdzaj sobie strone agencji eurokontakt. Tam mają dużo ofert pracy za granicą, więc jeżeli jakiejś szukasz, to zaglądaj tam.
mariusz65

Postautor: Justynka » wtorek 03 sty 2017, 15:47

Ja z koleżankami byłam w Niemczech z TML professional, zajmowałyśmy się sortowaniem odzieży. Spodobał mi się fakt ,że mieliśmy zapewniony dojazd do pracy, dodatkowo warunki w jakich mieszkałyśmy były dobre.
Justynka

Postautor: mosteks » środa 22 lut 2017, 11:51

Zastanówcie się sami, czy jest sens wyjeżdżać, skoro u nas w zasadzie bezrobocie przestaje istnieć.
Zobaczcie tutaj - gowork.pl/praca/gdynia;l Nie ma co ukrywać, że pracy jest mnóstwo i dla każdego z tym momencie coś się znajdzie.
Płace również coraz wyższe - od razu idealnie nie będzie, ale czy zagranica ma sens?
mosteks

Postautor: adamm » wtorek 04 kwie 2017, 21:25

Zawsze musisz popytać wśród znajomych. Teraz np. Wielka Brytania nie jest już dobrym kierunkiem, a bardziej na polaków otwiera się rynek niemiecki. Na jakie stanowiska są poszukiwane osoby, możesz sprawdzić przeglądając ogłoszenia w serwisach rekrutacyjnych np. praca.gratka.pl/oferta/zbrojarzbetoniarz-duze-obiekty-finlandia-3705753.html?pg
adamm

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Praca za granicą