Gdzie jeszcze jest dobra praca dla Polaków za granicą?

Szukam pracy za granicą. Pośrednictwo pracy.

Re: Gdzie jeszcze jest dobra praca dla Polaków za granicą?

Postautor: Jaśka » środa 07 cze 2017, 12:07

Znajoma jedzie z firmą Medipe do Niemiec. Rekrutują opiekunów do osób starszych, jest wyżywienie, zakwaterowanie i wszystkie dokumenty, także wygląda to ciekawie. ;)
Jaśka

Postautor: Zuzia » wtorek 13 cze 2017, 13:43

Jaśka pisze:Znajoma jedzie z firmą Medipe do Niemiec. Rekrutują opiekunów do osób starszych, jest wyżywienie, zakwaterowanie i wszystkie dokumenty, także wygląda to ciekawie. ;)

Przyznam szczerze, że zerknęłam na ich ofertę i wygląda naprawdę ciekawie. Moja znajoma coś rozważała wyjazd właśnie jako taka opiekunka podam jej stronkę.
Zuzia

Postautor: Marlenaa » piątek 23 cze 2017, 08:10

ja byłam z nimi i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest okej, wszystko tak jak było w umowie, stawki mają bardzo dobre i możliwość kontaktu z koordynatorami i w Polsce i w Niemczech, co nie zdarza się tak często chyba w innych agencjach.
Marlenaa

Postautor: Wiking » sobota 24 cze 2017, 09:22

Czytam w tym wątku, że ktoś płacił wyższe podatki w Norwegii za to, że jest obcokrajowcem? Dziwne mi się to wydaje. Może zabrakło dobrego doradztwa podatkowego? Takie usługi oferuje np. firma norlink.
Wiking

Postautor: mia » wtorek 04 lip 2017, 14:59

Marlenaa pisze:ja byłam z nimi i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest okej, wszystko tak jak było w umowie, stawki mają bardzo dobre i możliwość kontaktu z koordynatorami i w Polsce i w Niemczech, co nie zdarza się tak często chyba w innych agencjach.

zainteresowała mnie twoja odpowiedź bo się wybieram na taki wyjazd i szukam jakieś agencji wiarygodnej. Dzięki za opinie, zerknę na ich stronę
mia

Postautor: darjankor » środa 26 lip 2017, 07:17

Hej :) Jeśli szukasz pracy wejdź na stronę weegree. Jest wiele ciekawych ofert w kraju i za granicą na różne stanowiska. W tamtym roku wyjechałam do Belgii do pracy dzięki tej firmie i byłam bardzo zadowolona. Normalna umowa - solidna firma. W tym roku wybieram się do Niemiec:) Polecam mają naprawdę świetne oferty i co najważniejsze płacą dobrze i na czas:) Pozdrawiam
darjankor

Postautor: Marysiak » środa 02 sie 2017, 11:25

jeżdżę z medipe już kilka lat i naprawdę jak ktoś chce zarobić to warto jechać. faktycznie dla mnie najlepsza agencja, bo wszystko jest jasno i przejrzyście, a wiadomo jak to czasem bywa... ja mam ich sprawdzonych i po prostu bałabym się nawet zmieniać
Marysiak

Postautor: Amigosprzewozy_pl » czwartek 03 sie 2017, 06:29

Witam Wszystkich na forum. Jeżeli chodzi o dobrą pracę za granica, to moim zdaniem dla fachowca zawsze się coś znajdzie, tym bardziej mając pewny namiar. W kwestii samych kierunków to w dalszym ciągu popularny jest zachód, głównie Niemcy oraz Holandia.
Amigosprzewozy_pl

Postautor: wojtek33 » czwartek 17 sie 2017, 15:16

Marysiak pisze:jeżdżę z medipe już kilka lat i naprawdę jak ktoś chce zarobić to warto jechać. faktycznie dla mnie najlepsza agencja, bo wszystko jest jasno i przejrzyście, a wiadomo jak to czasem bywa... ja mam ich sprawdzonych i po prostu bałabym się nawet zmieniać

no nie oszukujmy się jest to ważne, człowiek jednak jedzie zarobić, a wiadomo najlepiej przez agencje
wojtek33

Postautor: Cybl » czwartek 31 sie 2017, 12:27

Jak szukacie pracy za granicą to najlepiej zgłoście się do agencji Brasco Recruitment, pomagają w znalezieniu pracy za granicą, głównie w Niemczech. Lepiej w ten sposób szukać pracy, bo wtedy nie trzeba się o nic obawiać.
Cybl

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Praca za granicą